Wpis z mikrobloga

  • 3
O kurła, autostrada dla rowerów, a myślałem, że z głupich rzeczy widziałem już wszystko, a tu takie zaskoczenie
  • Odpowiedz
@Joten: po metrze na pas w jedna stronę by nie wystarczyło? Wydaje mi sie, ze bylo by taniej na kilometrze i mozna by zbudować dłuższa. A korków sie tam nie spodziewam.
  • Odpowiedz
@mati1990 khurła jak to szczyle mają mi po asfalcie jeździć? Kto to khurła słyszoł kwiik żeby rowłerem się wpjerdaljać na asfalt kwiik, przecie to dla kierowców samochodów jest chrum
  • Odpowiedz
@zolwik89: @KokiX: nie wiem jak można nie pozwolić kierowcom jeździć po chodnikach albo przez rynek w miastach. Może taki skrót daje np. 10km krótsza trasę dla ruchu kołowego i taki deptak można by zamknąć bo byłby potrzebny dla ruchu kołowego
  • Odpowiedz
Kto to teraz administruje?


@NieMogeSieZarejestrowac: Ci sami ludzie co kiedyś. To jest tylko pytanie, bo dużo ludzi im na priv pisało. Zrobili ankietę. Blędem jest, że tego nie napisali
(napisali tak w komentarzu, oni velo popierają)
(co do popierania władzy bym się nie rozpędzał, raczej tak się trafiło, że mają podobne zdanie, nie jest powiedziane, że nowa władza będzie robiła inaczej)
  • Odpowiedz