Wpis z mikrobloga

  • 1212
Dzisiaj w drodze do pracy w normalnym ruchu ulicznym użyłem spryskiwaczy, żeby umyć przednią szybę. Za mną (nie spojrzałem) jechał macho w kabriolecie ze swoją laską. Domyślam się, że mógł trochę dostać, ale nie zrobiłem tego specjalnie. Na postoju w korku gość wysiadł, szarpał mi za drzwi i uderzał w szybę. Mam wrażenie, że uszkodził mi klamkę. Całość mam nagraną.

Jest w ogóle sens to gdzieś zgłaszać?

#policja #patologiazewsi #samochody #prawo
  • 160
Uzywanie w tym kraju spryskiwaczy nie jest zabronione.


@Iceash:

tak samo jak uzywanie Domestosa. Ale wylej komus na twarz domestos i sie dowiesz, czy to co zrobiles bylo OK, czy jednak naruszalo czyjes prawa.
@Iceash: Ale bądźmy ludźmi. Jak jedziesz motocyklem za autem i jakis frajer kilkukrotnie Ci psika prosto w szybkę, to idzie się #!$%@?ć. To już chyba nie jest niechcący.
@sylwek2k: A co do syutacji, zakładając hipotetycznie:

Miałem brudną szybę i użyłem spryskiwaczy z płyem do mycia szyb który posiada atest, a nie żadnego domestosa kreta czy kwasu, żeby ją wyczyścić tak aby nie stwarzać zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie popatrzyłem się w lusterka bo nie widziałem takiej potrzeby i nie zrobiłem tego specjalnie a jak ktoś jest narwany i chce się bić za to że niechcący oberwał, albo chcąc
To racja. Wrzucenie pliku trwa #!$%@? 3 sekundy a nie tyle żeby to przekładać całymi tygodniami. Ile będziesz w tym aucie siedział?
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (1008)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Kruty @Mishkaa @Tisch @gzegzolka @Zapocona_Onuca_Odyna @lyman11 @proszeknasen @aksal89 @scudetto @Kasztanowy_Zel @neuroticunet @slec @beatsholic @turbojez @bizonsky @bekart @kisielpl @Tiempo @barteo24 @bepavuy @uchoteam @Syko @hctkko @P_aul_a @Paaablooo @Hapse @vertex333 @Zira @TabbedEditor @Diego29 @rozowy_kroliczek @Szymex2013 @