Wpis z mikrobloga

  • 1212
Dzisiaj w drodze do pracy w normalnym ruchu ulicznym użyłem spryskiwaczy, żeby umyć przednią szybę. Za mną (nie spojrzałem) jechał macho w kabriolecie ze swoją laską. Domyślam się, że mógł trochę dostać, ale nie zrobiłem tego specjalnie. Na postoju w korku gość wysiadł, szarpał mi za drzwi i uderzał w szybę. Mam wrażenie, że uszkodził mi klamkę. Całość mam nagraną.

Jest w ogóle sens to gdzieś zgłaszać?

#policja #patologiazewsi #samochody #prawo
  • 160
@blunch: zgłaszaj nawet sie nie zastanawiaj pedałkowi lekko sie ten smieszny czepek czy kapelusik na glowie zmoczyl i placze jak dziecko, mirasy nie ogarniają że jadąc więcej niż 20km/h płyn ze spryskiwaczy leci do tyłu bez wzgledu na ustawienie spryskiwaczy xD
@MissPinguin: zbyt mocno nadinterpretujesz przepisy, jeśli jedziesz drogą dwupasmową albo autostradą, ekspresówką lub czymkolwiek gdzie ruch jest znacznie szybszy i dostaniesz sraczke gołębia na szybę to ten przepis możesz sobie wsadzić w cztery litery, jak niby udowodnisz mirasowi że nie wyczyścił szyby przed wyjazdem? Ma się zatrzymać na drodze szybkiego ruchu gdzie jest praktycznie to zakazane i ma powodować zagrożenie w ruchu? Poza tym mycie pojazdu na parkingach jest zabronione i
@blunch: btw jesli bedziesz to składał jako szkode to też pytanie czy masz drogą klamkę czy kosztuje ona grosze bo ja miałem kiedyś taką akcje że u mnie na osiedlu jakieś pijane seby wyrywały lusterka wybijały szyby itp, i np w moim przypadku rozwalone lusterko to było kilkadziesiat zloty i gliniarze rozkladaja rece w takich przypadkach bo za niska wartość szkód
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MissPinguin: ty jesteś głupia czy udajesz? Po to są spryskiwacze żeby z nich korzystać. Jak jest brudna szyba to czyścisz. A jak masz kabriolet to trzymasz bezpieczną odległość. Jak by mu ptak nasrał na ten "ryj" jak to powiedział, to co by zrobił? #!$%@? jake dzbany
Ludzie! Serio mam patrzeć w lusterko wsteczne czy mogę użyć spryskiwacza? Boli was głowa? Mam brudna szybę, to używam spryskiwacza. Jak jedziecie motorem albo kabriotem w deszcz, to też macie pretensje, że pada? I może mam też spoglądać, czy mogę włączyć wycieraczki, żeby woda z szyby nie spadła na biednego rowerzystę?
@blunch jak zwykle wysryw Januszy przepisów. Gość jechał i użył sprsykwiaczy, czyli nie zrobił nic złego. To teraz jadąc autem przed spryskaniem sobie usranej szyby trzeba uważać na wszystkich motocyklistów, rolkarzy, pieszych, maczo w kabrioletach, psa z kulawą nogą, strażniczkę lasu itd. bo jeszcze nie daj boże się ich pochlapie XD