Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #callcenter Dzwonili do mnie wczoraj z jakąś ofertą. Oczywiście, standardowe moje pytanie:
-Skąd państwo mają mój numer telefonu.
-No pierwsze 3 cyfy otrzymaliśmy od operatora a rzesze wylosował komputer.
-No okej, w jakiej sprawie pani dzwoni.
-Panie Danielu czy mogę panu zaproponować pakiet na telewizję ....
No to niezłe losowanie xD od razu wylosowali z poprawnym imieniem ?
  • 74
@Nartenlener: xD nie. Wtedy nie masz spokoju. Sam pracowałem w call center inogólnie jak to powieszbi rzucisz słuchawką (rzucisz, czyli rozłączysz się bez pożegnania) to system zapisze Twój numer i ktoś inny zadzwoni.
Czasem ludzie mówili, że mój telefon do nich to 6 w ten sam dzień.
Mała porada: jak dzwoni taka osoba to daj jej przedstawić ofertę. Po około 8 lub 10 minutach podziękuj, że nie chcesz i do usłyszenia.
@samuraj24 wystarczy zainstalować program blokujący takie połączenia. Są automatycznie odrzucane.
Lubie czasami zajrzeć czy dużo było takich i zauważyłem, że jeden numer dzwoni codziennie.
Ciekawość wygrała i odblokowalem takie połączenia na jeden dzień i czekałem na telefon. Wreszcie jest. Odbieram i okazuje się, że Pani z mBanku bardzo chce mnie zapytać po raz 30 czy nie potrzebuję kredytu, karty kredytowej i debetu na koncie. Była bardzo miła. Powiedziałem, że odblokowalem z czystej
JachuJach - @samuraj24 wystarczy zainstalować program blokujący takie połączenia. Są ...

źródło: comment_IYbuQSpNC4c6XkFJoIEtw57MkJxYrOx2.jpg

Pobierz
@samuraj24:
- Pani numer został wylosowany sposród innych, wygrała Pani niesamowity zestaw garnków i jak pojawi sie Pani na spotkaniu tu i tu to dostanie Pani od nas gratis żelazko. Musze tylko nadmienić iż te rozmowy są nagrywane.
- Oh ah, świetna sprawa. To ja zgłoszę się po nagrodę w dniu tym w miejsce to i odbiore nagrodę lecz nie zostane na pokazie ponieważ mnie to nie interesuje. Rownież inormuję Panią