Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #callcenter Dzwonili do mnie wczoraj z jakąś ofertą. Oczywiście, standardowe moje pytanie:
-Skąd państwo mają mój numer telefonu.
-No pierwsze 3 cyfy otrzymaliśmy od operatora a rzesze wylosował komputer.
-No okej, w jakiej sprawie pani dzwoni.
-Panie Danielu czy mogę panu zaproponować pakiet na telewizję ....
No to niezłe losowanie xD od razu wylosowali z poprawnym imieniem ?
  • 74
@nivenerr: też tak pracowałem, w jednej z firm sprzedających telewizje, znaczy my jako podfirma, nie wytrzymałem miesiąca, przecież nie można ludzi kłamać xD , wiem, że samemu się nie można rozłączyć, numery cholera wie skąd były już rano i na mnie czekały przynajmniej nie kazali kłamać, że "komputer wylosował", obecnie tak właśnie mówię, "nie zgadzam się na nagrywanie" i myk czerwona słuchawka ;)
@#!$%@? rozumiem,właśnie ja zainstalowałem,strasznie dużo danych chce ode mnie,kontakty,połączenia,oni będą monitorować,hmm?żeby to czasem nie działało w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nightrain No ja akurat dwa miesiące wytrzymałem, też jako podfirma, tyle że akurat nie dzwoniłem do randomowych ludzi a do klientów jednej z większych sieci telekomunikacyjnych w naszym kraju. Niby jako przedstawiciel tej sieci, więc łatwiej było zainteresować ludzi rozmową, bo też mieliśmy większość danych #!$%@? wie skąd więc wierzyli, ale też nie wytrzymałem z tym kłamaniem długo XD
Ale #!$%@? kocopoły, pracowałem w 10 różnych call center, Twój numer jest w bazie bo operator sprzedał na lewo, jak trzaśniesz słuchawką to się zaznacza PÓŹNIEJ bo nie było przedstawienia oferty, stąd te kilka telefonów dziennie, jak jesteś wredny i przeklinasz to się zaznacza PÓŹNIEJ żeby cię dojechać xDDD
W call center pracuje 50 osób, baza danych jest dosyłana co jakiś czas przez centralę na przykład z Warszawy, dopóki nie napisze się