Wpis z mikrobloga

@Minieri: Zieliński w lepszej formie, Lewy mimo wszystko tez, Linetty... kilku w słabszej. Nie jest zle a wyrównana kadra może wiele dać i liczę np na nieobliczalnego Kownasia :) No i Kurzawa może dać dobra zmianę!
@Minieri wszystko ok, tylko Cionek za Pazdana. I chyba już pora na Bereszyńskiego, żeby zagrał na prawym wahadle. Kuba spoko ale cały sezon w plecy na pewno się mocno na nim odbił... Wszystko zależy od tego jak się przygotował indywidualnie.
@Minieri Milik powinien być zdolny do gry od początku bo na jego pozycji dyspozycja fizyczna nie jest aż tak istotna. Wobec kontuzji Glika Nawałka może jednak zrezygnować z wariantu w którym Piszczek gra w trójce obrońców na rzecz klasycznego stopera żeby lepiej zabezpieczyć tyły i mieć na wahadle gościa który będzie w stanie biegać od bramki do bramki czego Błaszczykowski w obecnej kondycji może nie gwarantować.
Pobierz
źródło: comment_ba5vMUIWbiOBDlPHsLo16Eq7lXOaWtVb.jpg
@Mark09: Ja jednak myślę że Kuba wyjdzie w pierwszym składzie. Bardzo możliwe że w drugiej połowie nie będzie dawał już rady ale wtedy mamy opcje - albo wchodzi Bereszyński za Kubę, albo tak to przedstawiłeś wchodzi Cionek a Piszczek idzie na wahadło. Opcji jest więcej niż 2 lata temu, ale myślę że Kuba będzie w pierwszym składzie i jak 2 latat temu wypruje sobie flaki dla tej drużyny.
@Minieri Nie zdziwię się jak Nawałka na te trzy mecze wystawi trzy różne jedenastki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewniacy to moim zdaniem Szczęsny, Pazdan, Rybus, Krychowiak, Zieliński, Piszczek, Grosicki i Lewandowski a te trzy pozostałe nazwiska mogą się zmieniać w zależnosci od planu taktycznego Adama na konkretnego przeciwnika - czy będzie chciał szybko strzelić by potem zamurować czy może zagrać zachowawczo i wykończyć przeciwnika w końcówce przeprowadzając ofensywne
@sielkunczik: Gość który w tym sezonie rozegrał 2 000 minut w Ludogorets (czyli zespole który kilka razy przewyższa ekstraklasę). Jeśli nie Góralski to zostaje Linetty, który nie imponuje na zgrupowaniu.
@Minieri: Raczej Kuba nie wyjdzie, trener wystawiając 11 wystawia tych którzy są gotowi na 90 minut. Nawałka nie będzie ryzykował i ustalał już zmian przed meczem bo to bez sensu. Jeżeli zagramy 4:4:2 to na skrzydle Piszczek i tyle.
@Mark09 5-2-2-1* :)

@sielkunczik jak Rybus na skrzydle to kto na LO?
Góralski to typowy walczak który jest idealny na walkę w środku pola z Senegalem, zobacz mecz z Nigeria, do jego wejścia fizycznie nas niszczyli
@HansLanda88 Nie chcesz mi chyba powiedzieć że Błaszczykowski który zagrał 100 minut w tym roku jest gotowy na 90 minut meczu mistrzostw świata, tym bardziej że niektórzy ustawiają go na wahadle