Wpis z mikrobloga

@Minieri: Moim zdaniem będzie Bereś za Kubę, Zielu wyżej i Linetty/Góralski za Milik. Nawałka będzie chciał przede wszystkim pierwszego meczu nie przegrać i wyjdziemy bardziej zachowawczo ustawieni.
  • Odpowiedz
@Minieri: Tak nie wyjdziemy, zbyt ryzykowne. Jeśli mielibyśmy grać 3-4-3 / 3-4-1-2 / 3-4-1-2, to w środku Nawałka zapewne wystawi dwóch defensywnych pomocników (Krychowiak + Linetty / Góralski).
  • Odpowiedz
@pq18: Nie wydaje mi się że ma jaja żeby posadzić Milika/Grosickiego na ławce. Myślę że wyjdziemy tak jak to przedstawiłem, chociaż gra z dwoma defensywnymi pomocnikami ma sens, ale po prostu nie sądzę że stać Nawałkę na zrezygnowanie z Milika/Grosickiego.
  • Odpowiedz
@Minieri: Jeśli zagramy 5 to mój skład nieznacznie się różni:
- Zamiast Kuby zagra Bereszyński, ponieważ on nie jest gotów aby grać od 1 minuty.
- Bednarek zagra na środku, raczej Pazdan nie jest w stanie grać jako ten najważniejszy obrońca, on potrzebuje kogoś kto będzie nim kierował (co często pokazuje w Legii, gdzie jako ten najważniejszy obrońca gra gorzej) a ostatnie doniesienia z treningów pokazują że Bednarek może być taką
  • Odpowiedz
@splndid: ale ustawienie to sposób gry, więc nie bardzo - zupełnie inne role.

@Minieri: bez Glika chyba nie będziemy grać trójką, bo łatwiej zgrać na nowo dwóch niż trzech, a nasi rywale nie grają na dwóch napastników. Raczej 442 albo 4231.
  • Odpowiedz
@ddd_81: Zieliński w miejsce Milika i Linetty/Góralski w miejsce Zielińskiego to też jest dobra opcja, ale jak pisałem wyżej - po prostu nie czuję że Nawałka ma jaja żeby posadzić Milika na ławce.
  • Odpowiedz
@Minieri: według mnie Pazdan, jak będziemy grali z trójką stoperów to pójdzie na lewą a Bednarek na środek. Ale zasadniczo to dosyć prawdopodobny pierwszy skład.
  • Odpowiedz
@ddd_81: Dokładniej mówiąc to Nawałka powiedział, że nie są gotowi na 90 minut, więc jeżeli ma być tak jak pisze @Minieri to wiemy też jakie zmiany będą od 60-70 minuty. Najpierw Kownacki za Grosika, później Bereszyński za Kubę i pewnie Teo za Milika, albo Góralski za Milika. Jakby nie patrzeć to jeśli chodzi o zmiany to mamy progres względem Euro.
  • Odpowiedz