Wpis z mikrobloga

A, no tak. Akurat się trafił jeden materiał, że jest czwórka czarnych osób, więc to starczy do stwierdzenia, że #bekazlewactwa


@PilariousD: gdyby się trafił w TVN materiał, gdzie Masa mówi o problemie przestępczości w Polsce, albo o problemie pedofilii mówiłby Trynkiewicz, to też bym się śmiał.

CNN w materiale o różnorodności wstawił wyłącznie czwórkę murzynów, rezygnując z jakiejkolwiek różnorodności, zatem śmiech jest jak najbardziej uzasadniony.
Sami murzyni XD Ta typiara 2 od prawej to jakaś Ameryka Południowa, no ale dla retardów każdy ciemniejszy to ciapak i murzyn xD

teraz jest spoko? "Cherry picking" w czystej postaci, ale czego się po Tobie spodziewać xD


@XpedobearX: co to ma do rzeczy? Czy ja gdzieś twierdziłem, że w CNN pracują sami murzyni?

Ja po prostu wyśmiewam mówienie o różnorodności w takim a nie innym gronie, no ale widzę, że
@Lawrence_z_Arabii: Nie trzeba być geniuszem, żeby to dostrzec. Wystarczy widzieć twoją aktywność na co dzień na mirko i głównej xD

No przecież napisał. Bezstresowe wychowanie to brak wychowania, bo już nawet słowna nagana wywołuje stres u dziecka.


xD daj sobie z 10 pasów dla ochłody rozumu. Akurat przeglądałem hity tygodnia, jak nie urojeni wrogowie prawicy aka lewaki to przekręcanie pojęć byle pod swój utarty światopogląd.

https://www.wykop.pl/link/4346881/#comment-55566651 - niżej #!$%@? dalej
Nie trzeba być geniuszem, żeby to dostrzec. Wystarczy widzieć twoją aktywność na co dzień na mirko i głównej xD


@XpedobearX: Faktycznie, nie trzeba być geniuszem by to dostrzec, bo do widzenia rzeczy których nie ma potrzebne jest upośledzenie, a nie geniusz.

xD daj sobie z 10 pasów dla ochłody rozumu. Akurat przeglądałem hity tygodnia, jak nie urojeni wrogowie prawicy aka lewaki to przekręcanie pojęć byle pod swój utarty światopogląd.


Znowu udowadniasz,
dlaczego prawaków tak triggeruje brak białych ludzi?


@Holiday: To nikogo nie triggeruje, tylko śmieszy.

Hipokryzja lewicy zawsze była bardziej powodem do śmiechu, niż do czegoś innego.

1 wywiad na 1000 gdzie 90% nie jest biała i już musisz płakać na mirko, serio?


To ty przecież płaczesz z @XpedobearX że wyśmiewam głupotę sytuacji do której doprowadził CNN.

Czemu tak was boli wyśmiewanie lewicowej hipokryzji?

I jeszcze te kłamstwa pt. "Hurr durr taki
@Lawrence_z_Arabii: Ból dupy to Ty masz o każdą taką sytuację na świecie tylko próbujesz to w hehe smieszki ubierać, takie te lewaki gupie hehe, ja to jestem gość cnie.


Ziomek ale ogarnij że taka jest prawda. Każdy lewak to debil.
@emjot86: to nie jest bol dupy, a zwracanie uwagi na szerzace sie gowno na tym portalu i utwierdzanie sie w tym innych. Tak jak opinie, ze loszki to cuuuurwy, przegryw jest spoko a mezczyzni sa uciskani chlip chlip.

Jak rowniez i wszyscy sa zli: Zydzi, Niemcy, czarni, muslimy, Ruscy, Szwecja, UK, UE, lewacki zachod, imigranci, przeklete lewaki, Ukraincy itd itp. Wystarczy chwile poprzegladac główną. Kazdy o odmiennym zdaniu to lewak, wytkniesz
jak może być bliżej sbtau faktycznego, skoro w USA jest 13% murzynów (nie mówiac o innych mniejszościach), a u nich sami biali?


@marcelus: w Fox z 70% białych zrobiono samych białych. W CNN z 13% murzynów zrobiono samych murzynów.
to nie jest bol dupy, a zwracanie uwagi na szerzace sie gowno na tym portalu i utwierdzanie sie w tym innych. Tak jak opinie, ze loszki to cuuuurwy, przegryw jest spoko a mezczyzni sa uciskani chlip chlip.


@XpedobearX: ciekawe, że pisze to ktoś, kto wyśmiewa prostowanie gimboateistycznych baitów.

Tobie gówno nie przeszkadza, byle było z tobą zgodne w poglądach.