Wpis z mikrobloga

@Lifelike: szkoda, że gwara spiska i orawska, pomimo swojego polskiego pochodzenia, czy polska gwara Górali Czadeckich nie jest oznaczona jako język polski. Swoją drogą Polska w średniowieczu kończyła się prawie w połowie Słowacji (na dolinie Hornadu do XIV wieku a później od XV wieku mamy już zastaw spiski), jeszcze w 1918 sporo było tak Polaków ale i Węgrzy działali tam przeciwko nam.

Niesamowicie mnie drażni, że jakiś gównokraik dostał te zielone
bo przed wojną


@lavinka: No właśnie - przed wojną. Teraz jest po wojnie i nie ma tam żadnych Niemców (zostali wypędzeni), ergo bez sensu oddawać Niemcom ziemię gdzie żyją Polacy. Na obrazku powyżej masz Węgrów do dziś żyjących poza granicami swojego kraju i stanowiących większość w miejscu swojego zamieszkania.

Na pytanie które chciałeś postawić, ale zabrakło Ci oleju w głowie, czyli "czy w takim razie Polska powinna była dostać ziemie odzyskane
@lavinka: A czy ja jestem zdania, że należało zostawić stare granice? xD #!$%@?, człowieku, jak nie czytasz tego co pisze druga strona to wsadź 'se' w dupę tę pożal się boże 'dyskusję'.

Dyskutujesz z jakimś wyimaginowanym człowiekiem chyba, bo od dwóch postów piszesz randomowe odpowiedzi niezwiązane z moimi opiniami (albo tłumaczysz mi coś co ja sam napisałem minutę wcześniej - o co Ci b?).