Wpis z mikrobloga

Od stycznia -16 kg. Żadnych ćwiczeń, restrykcyjnej diety tylko zmiana sposobu odżywiania. Zero pieczywa, zero słodkich napojów, zero McDonalda. Śniadania, dużo niegazowanej wody i herbaty, rzodkiewka zamiast chipsów. Gdybym jeszcze odstawil piwka w weekend i nie zjadl do nich kilku pizz byłoby -20, ale nie śpieszy mi się żeby nie obwisnąć i nie doświadczyć jojo. Poza tym czasem można zaszaleć byle nie płynąć.
Nadal 20 kg do zrzucenia, ale czuję się o niebo lepiej, bóle kręgosłupa i kolan minęły. I to uczucie gdy w końcu waga jest dwucyfrowa (choć minimalnie). Pierwsze postanowienie noworoczne od lat, w którym trwam. Pijcie ze mną gorzką herbatę!
#chwalesie #dieta #chudnijzwykopem #pokazstopy
SlodzeGorzkieZale - Od stycznia -16 kg. Żadnych ćwiczeń, restrykcyjnej diety tylko zm...

źródło: comment_xKiwmh1NFcWqmfKQETqgly3p7R1qc2UR.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlodzeGorzkieZale: Plusuje jak p------y i trzymam kciuki. Też już złamałem barierę 100, ale tak samo jak ty w weekendy uginam się pod grillami i piwkami :/ Dodatkowo w tygodniu trzymam kalorie i trening siłowy. Forma na lato ! 2020 będzie gotowa =D
  • Odpowiedz
@SlodzeGorzkieZale: Brawo, tak trzymać! Niedługo będziesz musiał więcej się postarać, początkowe kilogramy bardzo łatwo spadają a potem już zaczyna być coraz trudniej... Wiem po sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SlodzeGorzkieZale: pamiętaj, żeby wysiłek nie był wymówką - "poćwiczyłem to więcej zjem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) To niebezpieczna droga...
Sam zrzuciłem 17kg, a potem mocno podkręciłem wysiłek i w ramach rekompensaty zacząłem sobie dogadzać... i od tego czasu nie chudnę ;)
  • Odpowiedz
@SlodzeGorzkieZale: gratulacje, ja od 9 kwietnia do dzisiaj z 102kg do 92kg. Jem zdrowo, ale nie liczę prawie nigdy kalorii, czasem jednak wleci coś nie zdrowego typu kebab, lody, jakaś mała słodkość do buzi. Niestety cholernie ciężko mi się tego pozbyć na amen, wyszedłem z wniosku że nie ma co się męczyć tylko po prostu ograniczyć to do minimum, bo kiedyś codziennie jadłem kupę słodyczy, piłem same niezdrowe napoje, co
  • Odpowiedz