Wpis z mikrobloga

Od stycznia -16 kg. Żadnych ćwiczeń, restrykcyjnej diety tylko zmiana sposobu odżywiania. Zero pieczywa, zero słodkich napojów, zero McDonalda. Śniadania, dużo niegazowanej wody i herbaty, rzodkiewka zamiast chipsów. Gdybym jeszcze odstawil piwka w weekend i nie zjadl do nich kilku pizz byłoby -20, ale nie śpieszy mi się żeby nie obwisnąć i nie doświadczyć jojo. Poza tym czasem można zaszaleć byle nie płynąć.
Nadal 20 kg do zrzucenia, ale czuję się o niebo lepiej, bóle kręgosłupa i kolan minęły. I to uczucie gdy w końcu waga jest dwucyfrowa (choć minimalnie). Pierwsze postanowienie noworoczne od lat, w którym trwam. Pijcie ze mną gorzką herbatę!
#chwalesie #dieta #chudnijzwykopem #pokazstopy
SlodzeGorzkieZale - Od stycznia -16 kg. Żadnych ćwiczeń, restrykcyjnej diety tylko zm...

źródło: comment_xKiwmh1NFcWqmfKQETqgly3p7R1qc2UR.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@SlodzeGorzkieZale pozdrawiam kolegę, ja również zacząłem ograniczać wiele rzeczy (głównie węglowodany) i choć nie idzie mi tak szybko to od 30 grudnia z 97kg do 20 maja 84kg (ważę się w poradni dietetycznej) następna wizyta w lipcu. Życzę szczęścia i wytrwałości. Ja osobiście czuję się teraz bardziej pewien siebie (σ ͜ʖσ)
Ps. Wzrost 172 (tak robię fikołki)
  • Odpowiedz