Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mirki jaka beka, kolejne moje spotkanie z #tinder skończyło się 5 minut temu a trwało może 10 xD Spotkałem się z nią w cukierni, zamówiliśmy sobie kawałek ciasta i kawę i siedliśmy przy stoliku. Typiara była chyba jakimś botem pozbawionym uczuć, poczucia humoru i emocji, bo jedyne co robiła to zadawała mi pytania, a po każdej odpowiedzi robi ehe i zadawała kolejne pytania. Creepy w #!$%@?, czułem się jak na przesłuchaniu gestapo. Na szczęście pytania jej się szybko skończyły, wypiła kawę, wstała i podziękowała za spotkanie. Ja #!$%@? jak mi ulżyło że nie musiałem z nią siedzieć ani minuty dłużej. Coraz bardziej zaczynam bać się tej aplikacji i ludzi którzy na niej siedzą. #tfwnogf
#przegryw #badoo #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow CAŁE SZCZĘŚCIE ZE ZA NIĄ NIE PŁACIŁEM xDDDDDD
P.....z - #!$%@? Mirki jaka beka, kolejne moje spotkanie z #tinder skończyło się 5 mi...

źródło: comment_VRyDt9r3suKfiSOt3041m5f6TfpBlVG1.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz: > Typiara była chyba jakimś botem pozbawionym uczuć, poczucia humoru i emocji

Wygrało xD

A tak BTW wygląda jak casting, taki jak ludzie robią do wynajęcia pokoju. Umówiła się z kilkoma w jeden dzień, ten który pierwszy odpowie na wszystkie pytania poprawnie, nadziewa ją na różen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz: dlatego lepiej popisać troche uwodzicielsko, jeżeli dziewoja załapie temat to można pociągnąć go dalej. jeżeli wiadomosci w necie są bez żadnych podtekstów, emocji, zainteresowania, żartów lub szeroko pojętego flirtu, to co dopiero będzie w realu. Więc łatwy sposób na ominięcie botów.
  • Odpowiedz