Wpis z mikrobloga

@Producent_CO2 a wiesz ze jak pójdę i wydam 4zl to mam więcej niż w tym idiotycznym wpisie? Człowieku chociaż się przyznaj, że nie jesteś porażony mózgowo i dodałeś ten wpis tylko dla plusów. Jak nie potrafisz tego przyznać - usuń konto.
@Producent_CO2 gdybym był jakimś śmiesznym bordo to pewnie nawet nie kwapiłbyś się do odpowiedzi. Tylko że ja jestem zielonką i z automatu wylaczasz mózg i walisz imperatywami. Próbujesz udowodnić wyższość na postawie długości przynależności do danej grupy. Nie potrafisz się odnieść do forsowanych zdań, czy opinii, operujesz tylko na argumentach ad personam. Swoją odpowiedzią potwierdziłeś tylko, że jesteś typowym piwniczakiem, który jest w stanie próbować jakichkolwiek żenujących sposobów, aby uzyskać aprobatę ludzi,
Brawo, pojechaliście w dwójkę zielonkę. Szkoda że autor musiał czekać na głos poparcia w swojej sprawie. Producencie - wiem, że to przeczytasz i wiem, że twój mózg to zarejestruje. Jesteś człowiekiem wirtualnym. Największą wartość masz w internecie, a nie w realnym życiu. Nie musisz mi odpowiadać, bo i tak #czarnolisto, ale staraj się dalej, dla podobnych sobie.
W tym temacie będziesz miał plusy, bo plusuja twój kupon tylko piwniczaki, którym rodzice nie chcą dać 3zl na kupon w Lotto (inna sprawa, że trzeba mieć 18 lat, żeby zagrać) więc wygryw motzno, bo przecież masz plusy multikont, które subują #rozdajo