Wpis z mikrobloga

@szymeg7: Ja nie rozumiem tego zamieszania wokół Peszki. Przecież kadra składa się z 23 zawodników, to normalne, że niektórzy grają mało.

W sumie tak sobie myślę, że mamy fajny czas w naszej piłce jeśli tyle miejsca poświęcamy na kłótnie o piłkarzu, który jest pewnie opcją numer 4 na skrzydło. Dajcie na luz.
@PNiedziel: Jeśli Peszko i tak by nie zagrał, to zdecydowanie wolałbym wziąć w jego miejsce młodego Frankowskiego, który raczej umiejętnościami nie odstaje + ma trochę doświadczenia w grze na prawej obronie (chociaż na tej pozycji raczej nie mamy braków). Chłopak gdyby zagrał parę minut to może by się pokazał, nabrał doświadczenia, a nawet kto wie, jakiś klubik zagraniczny go zauważył.
@wedfknjskvn: Ale z czym odleciałem? Poza kontuzją Glika to właśnie powołanie Peszki jest najgorętszym tematem. Skoro tym się ludzie zajmują to znaczy, że większych problemów nie widzą. Skoro największym problemem jest powołanie skrzydłowego, który pewnie będzie opcją numer 4 i możliwe, że nie zagra ani minuty, to ja się na bardzo cieszę z takiego problemu.
@Inspektora Na ostatnich mistrzostwach młodzieżówki to Bednarek grzał ławę i nic dobrego nie pokazywał, a teraz wszyscy chcą go do pierwszego składu. Jeśli oceniasz umiejętności młodzików na podstawie mistrzostw, które miały miejsce bodajże rok temu, no to cóż... trenerem to ty nie będziesz.