Wpis z mikrobloga

Ten ryj to jest kwintesencja typowego przegrywa wykopka który robi #dupeczkizprzypadku i udziela się pod tagami #tfwnogf oraz #przegryw narzeka na #tinder i ze musisz być 10/10 jak chcesz wyrwać loszke. Swoją drogą po wczorajszej akcji #rafonix strasznie zraziłem się do tego serwisu. Do wczoraj z przyjemnością się tu udzielałem, plusowałem mase rzeczy na mikroblogu i w ogóle ale po tym co wczoraj zobaczyłem jakoś tak... oczywiście jest sporo normalnych ludzi tutaj ale masa tez takich stulejek, przegrywów tak wygladających...
b2uba - Ten ryj to jest kwintesencja typowego przegrywa wykopka który robi #dupeczkiz...

źródło: comment_UgTo9QFSzQBZyMciGsiarLgtcCE85AgL.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b2uba Ma ogromne wartosci i wiedze. Moze ma styl outsidera, ale spójrzmy na wielu mądrych ludzi, ktorzy osiągnęli cos w zyciu. Nie kazdy musi byc kenem i barbie. Ze znajomym nazywamy go żartobliwie "Wojewódzki", bo trochę podobny jest i ma specyficzne poczucie humoru. Nie wiem czy Wojewodzki dostal w morde, ani ile razy - ale tacy ludzie są potrzebni. Chlopak ma potencjał na super dziennikarza. Pzdr
  • Odpowiedz
@bahometh: Nie powiedział na poważnie nigdy zaden normik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@b2uba: Ja tak mialem kilka razy podczas wojny slownej xd pozniej cyk, widze robil pokaz morde, moja reakcja mniej wiecej byla na zasadzie: co ja tu robie? z kim jak dyskutuje o normikowych rzeczach jak typ nigdy swiatla slonecznego na oczy nie widzial.
Wtedy odpuszczam, bo w rzeczywistosci nawet bym nie spojrzal
  • Odpowiedz
  • 0
@Lazurka ej teraz tak patrzę że coś mi się p------o chyba i nie miałem do Ciebie pisać więc no nie pozostaje mi nic innego niż życzyć ELO MORDECZKO
  • Odpowiedz
@tigerek82: Tak się możemy przekrzywkiwać, kto by się lepiej zachował w tej sytuacji.
Los p------x wjechał w niego z partyzanta (czyli zaatakował z zaskoczenia) potencjalnie x razy słabszego przeciwnika.
Nie jestem jakimś fighterem, ale osobiście po takiej akcji co najmniej bym odesłał kolesia na oiom.
Jedyne, co trenował, to damski boks na youtube, ewentualnie samozaoranie.
Błagam Cię, wystartować z takim żałosnym ciosem na 40kg nerda w wieku 15lat?
Mam tam
  • Odpowiedz
bo zeby wlosy tak staly to trzeba dac im conajmniej dzien zeby porzadnie sie natluscily, a to prowadzi do wnioslu ze typ jest brudasem.


@Hasz5g Wystarczy wieczorem umyć i położyć się spać w mokrych więc nie gadaj głupot ;)
  • Odpowiedz
po za tym w latach 70/80 laski miały mokro na widok kuca z gitarą a teraz taki ziomek jest obiektem politowania


@b2uba: jestem kucem, nawet bez gitary i powiem ci, że takie generalizowanie jest słabe. Mógłbyś się zdziwić. :) poza tym większy obiekt politowania stanowią tacy odpicowani i wymuskani goście, którym wydaje się, że wyglądają jak z Hollywood, a jednak charakteru i pewności siebie trochę brakuje. Ale najważniejsze, żebyś się
  • Odpowiedz
Ludzie, zejdźcie z niego, nie róbcie mu traumy na całe życie. I tak już będzie mieć po tym ślad na lata. Trzymaj się gościu.
  • Odpowiedz