Wpis z mikrobloga

Ten ryj to jest kwintesencja typowego przegrywa wykopka który robi #dupeczkizprzypadku i udziela się pod tagami #tfwnogf oraz #przegryw narzeka na #tinder i ze musisz być 10/10 jak chcesz wyrwać loszke. Swoją drogą po wczorajszej akcji #rafonix strasznie zraziłem się do tego serwisu. Do wczoraj z przyjemnością się tu udzielałem, plusowałem mase rzeczy na mikroblogu i w ogóle ale po tym co wczoraj zobaczyłem jakoś tak... oczywiście jest sporo normalnych ludzi tutaj ale masa tez takich stulejek, przegrywów tak wygladających...
b2uba - Ten ryj to jest kwintesencja typowego przegrywa wykopka który robi #dupeczkiz...

źródło: comment_UgTo9QFSzQBZyMciGsiarLgtcCE85AgL.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ocenianie ludzi po wyglądzie jest słabe


@bahometh: wyglad odzwierciedla osobowosc i zachowanie, jak widzisz typa z takim wasem jak mysia #!$%@? i nieuczesanym czerepem to wiesz ze nie dba o wyglad i higiene, bo zeby wlosy tak staly to trzeba dac im conajmniej dzien zeby porzadnie sie natluscily, a to prowadzi do wnioslu ze typ jest brudasem.

I nawety zakladanie bialej koszuli na to cuchnace cialo nie wystarczy zeby to
  • Odpowiedz
  • 8
@Lazurka po jakim #!$%@? wyglądzie?

Typ jest po prostu straszną #!$%@?ą i nie dlatego że waży 40kg, ale dlatego, że waży 40kg i kozaczy jakby był #!$%@? wie kim xD

Otóż życie go zweryfikowało i nawet jakiś prymityw był w stanie go znaleźć i #!$%@? liścia :)
  • Odpowiedz
@murdoc znasz jego wkład w ten portal, że się tak powtórzę?
Nie wszyscy muszą mieć w łapie. On akurat stał w kolejce po logicznie myślący mózg. Znam go z szwadronu. Ze świecą szukać takich ludzi.
Chętnie bym mu pomógł (miałbym szansę zabłysnąć jako robol, hehe) ale nie ta strona kraju.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pawelczi no to po pierwsze #!$%@? stal po ten mózg, skoro z taką sylwetką kozaczy do sebków latających na siłkę xD teraz po prostu wie, żeby tego nie robić, bo dostanie po mordzie ;) A po ponad 10 latach w tym #!$%@?łku to mnie nie ucz o jakimkolwiek wkładzie ;)
  • Odpowiedz
@murdoc latających na siłke? Chyba się zasiedziales trochę... przecież tego leszcza by poskladala wkretarka makity z udarem.
Na baterie.
Ma łeb do researchu, znajdzie każdego i wszędzie według własnego uznania. Jego wkład w aferę #psycholezuwagi (jako jeden z 6ciu prowodyrow szwadronu w tej sprawie coś tam powiedzieć mogę) jest nieoceniony.
No ale przecież ja jestem tylko zwyklym robolem, więc umiem tylko po ryju dac , nie musisz liczyć się
  • Odpowiedz
@b2uba ale cebula z Ciebie. Kogo to obchodzi jak on wygląda? Boli Cię to? Jakby to był Seba w szeleszczacym ortalionie na słowiańskim przykucu lepiej byś się poczuł? Pewnie nie raz komentowałes i plusowales wpisy i posty takich ludzi jak ten chłopaczek, ale teraz to już się nie utożsamiasz z serwisem bo Ci nie pasuje jak ktoś wygląda?
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawelczi posłuchaj nie wiem dlaczego się do mnie uczepiłeś i przez to czuję się jakby mi się do buta przerzuta guma przyczepiła.

Ja Ci mówię że gość jest #!$%@?ą i rafon mu to w prosty sposób wyjaśnił, a ty mi #!$%@? o jakimś szwadronie (też masz 16 lat?)

Po ten mózg to chyba razem staliście.

Napisz mi jak masz ochotę co tam jeszcze masz do powiedzenia, ale pozwól, że to będzie
  • Odpowiedz
@murdoc wyjasniasz ludziom na co dzień swoje obiekcje co do ich osoby lamerskim paskaczem " z partyzanta"?( musiałem zasięgnąć slangu na internetach, żeby zrozumieć twoje wypociny).
Każdy naukowiec to "#!$%@?". Mam w rodzinie doktora habilitowanego z zakresu nanotechnologii fizyki jakiejstam, wybitny naukowiec, doktorat na oxfordzie kończył. Nie potrafi zatankować samochodu, przypala wodę na herbatę etc.
Mnie jako inżyniera to dość mocno razi w oczy, ale rozumiem, że ktoś może mieć inny
  • Odpowiedz