Wpis z mikrobloga

  • 1588
Upadek z wysokości. Na miejscu okazało się, że 19-latka wyskoczyła z 10 piętra. Nie było co zbierać. Miała przy sobie list do rodziców, dość krótki:


#wejsciesilowe
  • 114
  • Odpowiedz
@Korba112: Zastanowiłbym się nad inną interpretacją. Możliwe, że niestety już nie obecna z nami 19 latka miała jakieś problemy i nie podołała im. Za to przeprosiła rodziców. Zostawiła ich bez niej, czyli bez ich dziecka na którym zależało itd i ich zawiodła, że zostawiła samych. Mogły to być problemy jej albo wspólne rodziny a ona "zawiodła" zostawiając ich na tym łez padole.
  • Odpowiedz
@Korba112: ja nigdy nie zapomnę sekcji ślicznej 17 latki blondyneczki, która w depresji podcięła sobie gardło. Patrzenie na nią wywoływało dysonans poznawczy bo patrząc na nią nie spodziewałbym się że jest w depresji (radosny ubiór na różowo-biało).
  • Odpowiedz
@andriankowalski11: ano, depresja zbiera swoje żniwa. Dwa razy byłam świadkiem. U mnie za to nie stwierdzono jakichkolwiek oznak, a badały mnie trzy osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Swoją drogą powinno się otworzyć ośrodek dla samobójców. Może brzmi kuriozalnie, ale umożliwiłoby to pomoc bardziej przyczajonym, a w ciężkich przypadkach mogliby sobie umrzeć bez bólu po zastrzyku czy w jakiej komorze bez brudzenia chodnika czy torów.
  • Odpowiedz