Wpis z mikrobloga

  • 1588
Upadek z wysokości. Na miejscu okazało się, że 19-latka wyskoczyła z 10 piętra. Nie było co zbierać. Miała przy sobie list do rodziców, dość krótki:


#wejsciesilowe
  • 114
  • Odpowiedz
  • 902
@wodzu_91 spokojnie, to nie są świeże historie. Trochę czekają na publikację, bo nie chcę by ktoś skojarzył gdzie i o kogo chodzi.
Kilka lat temu spotkała mnie dość dziwna sytuacja. Wystalkowała mnie (chyba na naszej klasie) córka zmarłego w wypadku pacjenta i pytała o różne dziwne rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 254
Aaa nawet tu kiedyś opisałem jedną historię w której nie podałem nic oprócz ogólnej informacji o miejscu zdarzenia, a jakiś mireczek mnie straszył, że mogę mieć problemy, bo on wie o co chodzi (w historii był też wątek skargi na nas - kompletnie nieuzasadnionej).
  • Odpowiedz
@Korba112: Robota którą wykonujesz tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do (prawie) wszystkiego. Oczywiście nie jest łatwo widzieć takie sytuacje, ale podejrzewam, że psychika (żeby nie zwariować) robi się mniej wrażliwa, żeby nie powiedzieć "nieczuła".
  • Odpowiedz
@Korba112: Robota którą wykonujesz tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do (prawie) wszystkiego. Oczywiście nie jest łatwo widzieć takie sytuacje, ale podejrzewam, że psychika (żeby nie zwariować) robi się mniej wrażliwa, żeby nie powiedzieć "nieczuła".


@Wysztiglowany: Oczywiście, że jest przynajmniej chwilowo. Gdyby było inaczej to nie dochodziłoby do ludobójstw.
  • Odpowiedz
@wodzu_91 a może by tak nie szanować rodziców i społeczeństwa, które doprowadza ludzi do takich wyborów, bo nie spełniają odrealnionych oczekiwań lub po prostu chcą być sobą?
  • Odpowiedz
"Przepraszam, że Was zawiodłam"


@Korba112: Ambicje rodziców narzucone na dziecko, które nigdy nie przeskoczy ich wyimaginowanych poprzeczek. Robienie przez większość życia tego co zadowoli innych ostatecznie samemu wegetując zamiast żyć. Hits too close to home
  • Odpowiedz