Wpis z mikrobloga

  • 1588
Upadek z wysokości. Na miejscu okazało się, że 19-latka wyskoczyła z 10 piętra. Nie było co zbierać. Miała przy sobie list do rodziców, dość krótki:


#wejsciesilowe
  • 114
  • Odpowiedz
@Zamaskowany_Kotek: Ale na wykopku siedzisz i na to nie jesteś leniwa... Przepraszam ale mamy 21 wiek i tyle możliwości na zmianę w życiu na lepsze tylko trzeba czasami ruszyć szanowne 4 litery... Życie nie jest łatwe ale jedno wiem że trzeba iść na przód i nie poddawać się słabościom mieć jasny cel pragnienia marzenia i hobby to podstawa.. Ps. Taki przykład po co jeść jak wiesz że zaraz wszystko zamieni się
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to zastanawiało czy ludzie się nie boja ze przeżyją takie coś? Jak już to bym wolał broń i strzał w głowę bo przynajmniej największa pewność ze cię nie pozbierają.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Nie sądzę. To taki słaby kierunek, ale przez brak motywacji do wyjscia z domu nawet nie mam ochoty go kończyć i po raz kolejny omija mnie termin licencjatu. Robotę mogę ogarnąć w każdej chwili, tylko nie mogę być studentem, bo burmistrz żeby mi ją załatwić to musi mnie do pośredniaka wpisać.
  • Odpowiedz