Wpis z mikrobloga

18-21 to dziwny przedział wiekowy. Jedni w tym okresie biorą ślub, inni rodzą dzieci, ktoś rozpocznie karierę, a niektórzy dalej pytają rodziców czy mogą wrócić po północy.
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klaudiaa2105: ja już jestem po 30 lvlu i dawno na swoim ale uwierz, że tęsknie za czasami, gdy musiałem moich już nieżyjących rodziców prosić, żebym mógł wrócić po 22 ;) doceniaj to, co masz, bo jak tego zabraknie to może być już tylko gorzej.
  • Odpowiedz
doceniaj to, co masz, bo jak tego zabraknie to może być już tylko gorzej


@pelzajacy_slimak: niestety nie każdy miał idealną rodzinę, na którą mógł liczyć, więc nawet nie było czego doceniać. Domyślam się, że jeśli miałeś wspaniałą atmosferę, to i pytanie o powrót do domu dobrze wspominasz, no ale nie każdy może się tym pochwalić :)
  • Odpowiedz
@Nidor: no nie wiem czy taką idealną atmosferę, w końcu mnie nie znasz :P ale generalnie fakt - masz rację, mogło być sporo gorzej, co wiem, po swojej np. narzeczonej. Natomiast i tak jestem przekonany, że nawet jeśli to była patologiczna relacja to pewien sentyment pozostaje ale to wynika z wieku.
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: zgadzam się. No ale wiesz, mimo wszystko oni mnie utrzymywali i wiesz, to raczej działało, przynajmniej u mnie, na zasadzie, tata daj 50zł bo idę na miasto, bo kumpel ma urodziny czy coś, a on, że tak ale wracasz o 22. Moim zdaniem, z perspektywy 10 lat to dość uczciwy układ.
  • Odpowiedz
@pelzajacy_slimak: założyłam, że miałeś fajną rodzinę, bo tak już jest, że najbardziej doceniają ci, którzy faktycznie mieli co doceniać. Utrzymywanie było ich obowiązkiem, przecież sam się na świat nie pchałeś, więc wdzięczność też nie do końca, ale to już mój punkt widzenia. Ciężko ci będzie zrozumieć to, że ktoś chce się odciąć od swojej rodziny i nie żywi zbyt dobrych uczuć, bo tego nie przeżyłeś na całe szczęście. Tak czy
  • Odpowiedz