Wpis z mikrobloga

@antarhei: Cała sytuacja jest coraz bardziej smieszna. "Gwiazdy" (amelcio, cyber) z tagu #kryptowaluty chca wchodzić w lisk. Hipokryzja na najwyzszym lvl, bo jesli sie o nim wypowiadali to jako o najwiekszym szicie dla januszy bezwartosciowym.

Nawet nasz rihter z tagu zmienia zdanie i to szybko.
2-3 miesiace temu pisal, że lisk jest trupem ktorego wykończy inflacja a teraz pisze, że dobrze się trzyma mimo dużej inflacji lub, że Kordek zostawi kolejnego
@Lisek77 Ok. Wklej mi moj wpis w ktorym napisalem ze lisk jest trupem albo ze wykonczy go inflacja. Zawsze sie odnosilem to danej sytuacji np w dniu relanchu napisalem ze na dzien dzisiejszy lisk jest trupem co sie okazalo prawdą i spadlo ponizej 30zl. Jezeli chodzi o inflacje to odnosilem sie to przewidywan moonboyow takich jak ty i twierdzilem ze lisk do relanchu nie osiagnie 50$ bo inflacja jest za dużo. Nie
@Rihter: Jak widać pisałeś to po relaunch i to ponad miesiąc po, więc nie ściemniaj.
Szybko zmieniasz zdanie patrząc na twoje wczorajsze wypowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lisek77 No i wrzucasz screeny na potwierdzenie mojego wpisu powyżej. Wszystko potoczyło sie wedlug mojego scenariusza i po relaunchu lisk był trupem tak jak wspominałem. Teraz gdy pojawiają sie pierwsze symptony zmiany trendu lisk odrabia tak jak caly market i znowu pojawiają sie takie asy jak ty. Sam pisałem zeby ludzie szukali wejscia ponizej 40zl i jak cena poleci powyzej 100zl to zaczne namawiac do sprzedazy. Co do Kordka to zainteresuj sie
@Rihter: Heh ( ͡° ͜ʖ ͡°) aleś ty uparty. Relaunch był 20 lutego na górce cena bitcoin 11800$ a prawie miesiąc później cena btc to już 7500$ na prawde myślisz, że cena aż tak spadła bo lisk stał się trupem? Jasne był pump&down ale to głównie wina btc który dzień po relaunch zaczął zjazd i alty przyjęły to ze zdwojoną siłą jak zwykle. Okres od początku roku
@Lisek77 Nie mow mi o cenie bitcoina a spojrz na cene liska w stosunku do btc. Czego sie wypieram? Ciagle powtarzam ze Kordek to oszust i zarazil ludzi na straty finansowe. Do tego caly czas neguje jego sposób zarządzania firmą i twierdze ze sie do tego nie nadaje. Natomiast w momencie gdy widze ze lisk znajduje sie na wsparciu to pisze o tym i nie zmienia to mojego zdania o nim. Czestotliwosc
@Rihter:

No własnie o tym piszę. Alty to przyjęły ze zdwojoną siłą, szczególnie lisk który najlepiej z topki zniósł trend spadkowy w pierwszych spadkach btc w lutym. Btc znów zaczął zjazd akurat dzień po relaunch.
Czego się wypierasz? 2 miesiące temu: piszesz, że lisk to scam, trup, kordek go wkrótce porzuci - to chyba dość jasne określenie: projekt który porzucono, coiny są bezwartościowe lub okazał się scamem jak biconnect. A teraz