Wpis z mikrobloga

Czepiacie się tak hejtera Kuracyji, a bronicie tego tego rafodebila. Nie jest istotne, że ten go stalkował czy obraził. Jak rafonix jak czuł się obrażany czy gnębiony mógł zgłosić to gdzie trzeba, a nie sam szukać wykopka, aby tylko go uderzyć. A, zapomniałem. Jotpe na 100%.

Nie ważne, że to plaskacz. Mogło to być zwykłe uderzenie, kopnięcie. Cokolwiek. Ważne, że naruszył nietykalność cielesną Mirka i mam nadzieję, że za to się rafodebilowi oberwie.

A mirkom, co hejtują wygląd "suchoklatesa" Kuracyji, zobaczcie jak sami wyglądacie. Nie każdy musi być Gigachadem, a połowa z was pewnie wygląda podobnie - widać to jak się ślinicie, gdy jakaś Mirabelka zrobi pokazmorde.Może zamiast tego uczy się na #programista15k?

Nie, nie znam Kuracyji, ale hejtuję wasz hejt na niego, bo pokazujecie że aprobujecie bezsensowne rękoczyny od tego patusa, któremu nie podoba się, że ktoś go hejtuje. Nie pobieram jego zachowania, ale mam nadzieję, że za tę akcję, a także wiele innych już dawno ktoś powinien się nim zająć jak tym Guralem.

Nigdy nie sądziłem, że użyję tagu patologii na mirko... #rafonix #niepopularnaopinia

A, i jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to tutaj filmik: #patostreamy
  • 43
@Atexor: Jak bym mógł to dałbym minusa, żenujące. Bronisz gościa, którego nawet nie znasz i pietnujesz drugiego, chociaż jego też nie znasz, dlaczego? Bo uderzył gościa który go obrażał i udostępnił jego dane w internecie? W najprostszy sposób nauczył go poszanowania cudzej prywatności. Jak myślisz co zrobiła by policja, gdyby to zgłosił? Najprawdopodobniej umorzyła by sprawę ze względu na małą szkodliwość społeczna czynu. Czego by to nauczyło tego kuracyje? Pewnie niczego
@WillyWonka: @DefinitelyNotZielonka: yhm, czyli jak ja zacznę kogoś stalkować, to jedyną poprawną odpowiedzią na to jest przemoc fizyczna?

Kwiat polskiej młodzieży psia jego mać...

@HighKick: ta, szkoda gadać. I to jest taki drażliwy temat, że jakby administracja wykopu postanowiła opróżnić (zbanować) te tagi, to z 25% wykopu się o to oburzy, bo lubią oglądać patologię. Jak pożeranie chrześcijan przez lwy ku uciesze ludu.

@AlAchdar: Ja także nie znam
@Atexor: rafalala gówno uderzyło mała dziewczynkę z wściekłościa i chęcią zemsty jakby #!$%@? wie co to dziecko zrobiło. Rafonix kulturalnie podszedł najpierw #!$%@?ął, później pytał, wiadomo że w taki sposób rozmówca od razu zrozumie o co chodzi.
A sytuacja z Karmowskim była z tego względu inna, że facet jest koło czterdziestki i ma większy rozum od kolesia który na streamie bije kumpli, wiadomo #patostreamy to #!$%@?. W takim wypadku ten cały
@atrax15: Ty jak się coś śmiesznego szykuje to sam idziesz? Miał kamerzyste przynajmniej, a jak sam by poszedł to bym nie widział tej jakże pięknej spacerówki xD co za różnica czy partyzant czy nie skoro koleś miał 20cm w łapie i ważył może 50kg, to nawet lepiej ze siedział bo gdyby wstał to pocalowalby chodnik. A no i polecam przestudiowac słownik zanim następnym razem napiszesz "wziol". Elo
@atrax15: zdecydowanie komfortowo wyprowadza się jakiekolwiek ciosy trzymając kamerę tak żeby cokolwiek było widać. Pomyśl i przestań zachowywać się jak lewak, który do końca będzie bronił jakiegoś gówna, bez nawet słabych argumentów
@Atexor Nie przesadzaj... W normalnym życiu, a nie waszym internetowym, często ktoś kogoś uderzy, sam osobiście stanąłbym w obronie mirka, ale już bez #!$%@? o naruszeniu nietykalności cielesnej itd. bo to tylko świadczy o tym, że 90% wykopu to cipy bez jaj... Tu akurat trafił się chuderlak lat 17, ale są też na tym portalu sporzy ludzie, którzy przy następnej okazji zrobią porządek z tym patotuberem... Jak go spotkam to mu oddam
@Atexor Nie musi spotykać ich, wystarczy, że spotka mnie :). Wracając do tematu, chodzi mi o to żeby nie iść na policję o byle liścia tylko oddać w ten sam sposób, on z wiadomych względów tego nie zrobi, ale od tego ma wielu dużych ludzi z wykopu. Czemu tak? Bo gówno mu policja zrobi, a jak wylapie tak samo na wizji to duma mu pęknie, a fejm u gimbazy się skończy jak