Wpis z mikrobloga

Czepiacie się tak hejtera Kuracyji, a bronicie tego tego rafodebila. Nie jest istotne, że ten go stalkował czy obraził. Jak rafonix jak czuł się obrażany czy gnębiony mógł zgłosić to gdzie trzeba, a nie sam szukać wykopka, aby tylko go uderzyć. A, zapomniałem. Jotpe na 100%.

Nie ważne, że to plaskacz. Mogło to być zwykłe uderzenie, kopnięcie. Cokolwiek. Ważne, że naruszył nietykalność cielesną Mirka i mam nadzieję, że za to się rafodebilowi oberwie.

A mirkom, co hejtują wygląd "suchoklatesa" Kuracyji, zobaczcie jak sami wyglądacie. Nie każdy musi być Gigachadem, a połowa z was pewnie wygląda podobnie - widać to jak się ślinicie, gdy jakaś Mirabelka zrobi pokazmorde.Może zamiast tego uczy się na #programista15k?

Nie, nie znam Kuracyji, ale hejtuję wasz hejt na niego, bo pokazujecie że aprobujecie bezsensowne rękoczyny od tego patusa, któremu nie podoba się, że ktoś go hejtuje. Nie pobieram jego zachowania, ale mam nadzieję, że za tę akcję, a także wiele innych już dawno ktoś powinien się nim zająć jak tym Guralem.

Nigdy nie sądziłem, że użyję tagu patologii na mirko... #rafonix #niepopularnaopinia

A, i jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to tutaj filmik: #patostreamy
  • 43
@Atexor: a ja jestem zdania, że wykopek żyjący pod kloszem właśnie zderzył się z prawdziwym światem. Nie wiem, może ja wychowywałem się w dziwnym świecie, ale zwyczajnie zdarzało się dać i dostać po gębie za jakieś sytuacje. Problemy "podwórka" rozwiązywało się na "podwórku". A młodość ma swoje prawa ;) Tak samo ten patus jakby dostał po gębie od tego z łorsoł szor (całą sytuację poznałem dziś z mikro), to obstawiam, że
Ci wszyscy gówno jutuberzy I ich hejterzy są siebie warci. Przynajmiej wiadomo w jakim kierunku kieruje się społeczeństwo skoro takie gówno coś regularnie wypływa na powierzchnię.