Wpis z mikrobloga

Czepiacie się tak hejtera Kuracyji, a bronicie tego tego rafodebila. Nie jest istotne, że ten go stalkował czy obraził. Jak rafonix jak czuł się obrażany czy gnębiony mógł zgłosić to gdzie trzeba, a nie sam szukać wykopka, aby tylko go uderzyć. A, zapomniałem. Jotpe na 100%.

Nie ważne, że to plaskacz. Mogło to być zwykłe uderzenie, kopnięcie. Cokolwiek. Ważne, że naruszył nietykalność cielesną Mirka i mam nadzieję, że za to się rafodebilowi oberwie.

A mirkom, co hejtują wygląd "suchoklatesa" Kuracyji, zobaczcie jak sami wyglądacie. Nie każdy musi być Gigachadem, a połowa z was pewnie wygląda podobnie - widać to jak się ślinicie, gdy jakaś Mirabelka zrobi pokazmorde.Może zamiast tego uczy się na #programista15k?

Nie, nie znam Kuracyji, ale hejtuję wasz hejt na niego, bo pokazujecie że aprobujecie bezsensowne rękoczyny od tego patusa, któremu nie podoba się, że ktoś go hejtuje. Nie pobieram jego zachowania, ale mam nadzieję, że za tę akcję, a także wiele innych już dawno ktoś powinien się nim zająć jak tym Guralem.

Nigdy nie sądziłem, że użyję tagu patologii na mirko... #rafonix #niepopularnaopinia

A, i jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to tutaj filmik: #patostreamy
Atexor - Czepiacie się tak hejtera Kuracyji, a bronicie tego tego rafodebila. Nie jes...
  • 43
@Neaopoliti: nie wiem kto to tucznik (świnia?), mahonek i inna medusa. Nie oglądam żadnych patostraemów, bo nie jestem takim przegrywem, że muszę się dowartościować oglądając patologię, abym czuł że mam lepiej od nich.

A, i nie powinien Cię obchodzić mój wygląd. To że jestem paskudny, to tylko moja sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zapaczony: Rafonix mógł pokazać mu na wiele innych sposobów, że nie toleruje takiego
@Neaopoliti: Mógł się liczyć, a może liczył że tamten będzie bardziej ogarnięty i co najwyżej postraszy? Nie musiał od razu podchodzić i walić w twarz gościa. Nie popieram zachowania Kuracyji wcale a wcale, ale piętnuje zachowanie tego patologicznego wypierdka.

A co do bonza - czasem mi się przewijał (niestety) na wykopie. Naprawdę nie ogarniam jak można oglądać taki syf. Nie mówiąc już o dawaniu im kasy. Jak koloseum XXI wieku.
@Zapaczony: powtarzam - mógł postraszyć, mógł iść na policję, że ktoś go stalkuje (ale to raczej mała szkodliwość społeczna). Cokolwiek. Ale tutaj ewidentnie rafonix pokazał, że jest gorylem aprobującym przemoc.

I powtórzę raz jeszcze - nie bronię tego Kuracyji. Mógł się nie porywać, niemniej jednak po tej akcji teraz mógłby zgłosić to gdzie trzeba. Może przynajmniej na 3 miesiące by tamtego przymknęli i 1 patoidioty mniej. Chociaż tymczasowo.
powtarzam - mógł postraszyć, mógł iść na policję, że ktoś go stalkuje (ale to raczej mała szkodliwość społeczna). Cokolwiek. Ale tutaj ewidentnie rafonix pokazał, że jest gorylem aprobującym przemoc.


@Atexor: mógł, ale tego nie zrobił. I wykopek od początku wiedział kogo stalkuje i podaje adres. Ty od ww. przez ciebie kibiców-patusów oczekiwałbyś normalnej rozmowy przy herbatce w takiej sytuacji? Raczej nie, od początku byś wiedział z kim/czym masz do czynienia umawiając
@Zapaczony: dlatego zarówno ten rafo jak i JKM powinni być adekwatnie ukarani, mimo, że na partię tego drugiego głosuję.

Tak, wiedział że może się czegoś takiego spodziewać, niemniej jednak dziwi mnie postawa, że nie zamierza tego nigdzie zgłaszać.

A jak ten facet w kiecce, Rafalala zaatakował nastolatkę także popierasz, bo małej się należało? Idąc Twoim tokiem myślenia mogła się tego spodziewać. Na szczęście jego sprawą zajmuje się prokuratora. Nie wiem czy
Atexor - @Zapaczony: dlatego zarówno ten rafo jak i JKM powinni być adekwatnie ukaran...
@Atexor: jakmi by mi jakiś dwumetrowy pedał tak potraktował córkę bo się pewnie zaśmiała jak to zobaczyła (małej się nie dziwię) to bym mu te jego szpilki w oczy wdeptał. Lol a 5 sebków na jednego 50kilowego wykopka to już jest śmieszne XD A ci co chcą żeby zgłaszać wszystko na pały bo za nich kapitan państwo wszystko załatwi to są #!$%@? niewolnikami co nie potrafią nic zrobić samemu. Co ja