Wpis z mikrobloga

@Shadou to na pewno nie jest automat, nie raz widziałem, jak w trakcie jazdy klima przestawała chodzić, a za chwilę z powrotem leciało

@Troester wtedy chyba wystarczy włączyć opcję otwierania drzwi na przycisk, z tym się zawsze spotykam teraz w autobusach gdzie normalnie jest klima

@hpiotrekh sprawdzę jak wrócę, zapisałem numery boczne busa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Poemat trochę znam temat więc się wypowiem. Co do włączania klimatyzacji - tę decyzje w przypadku wozów z klimatyzacją manualną podejmuje dyspozytor danej zajezdni przed wyjazdem wozów na miasto. Przy obecnej temperaturze uwierz mi - każdy zakład wydał takie polecenie. Jeśli chodzi o wozy z klimą automatyczną to sterowniki są włączone cały czas, zaleznie od temperatury zmierzonej przez czujnik wlacza się chłodzenie bądź ogrzewanie, niestety te czujniki w niektórych busach są dość
@hpiotrekh
@Mike767er
@hpiotrekh
@Shadou
@aleco
@Troester
@mintay
Zadzwoniłem pod nr 19115, najpierw odebrała jakaś (gruba i tępa po głosie) kobieta, jak powiedziałem o co chodzi przełączyła mnie gdzieś dalej, tym razem odebrał bardziej przyjazny facet. Wytłumaczyłem problem, prosił o linię, numer boczny i czas przejazdu. Odpowiedział, jak tutaj wyżej Mirek, że jechał busem z manualną klimą i dostał nakaz jej użycia, w dodatku byłem drugą osobą, która zadzwoniła w związku z tym