Wpis z mikrobloga

  • 2096
XD siedzę właśnie u fryzjera, gościu na oko 25 lat właśnie przyszedł obcinać się razem z matką, oczywiście matka instruowala panią fryzjer jak ma go obciąć XD, nie brakowało również komentarzy jaki to ten mój kawaler teraz przystojny. Może to ktoś z was ( ) przyznawać się murki.

#niewiemjaktootagowac ##!$%@? #stulejezprzypadku #stulejacontent
  • 143
  • Odpowiedz
@maddict: jak razem pojechli do miata to mięli robić, miała siedzieć w furze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
u mnie z pracy ziomek też mamą pojechał na komisję wojskową, ale zachowałem to dla siebie, żeby nikt z niego podś#!$%@? nie robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maddict: ja #!$%@?, pomyśleć że do 16 roku życia z mamą do lekarza chodziłem, rzygać mi się chce jaki byłem mami synek, na szczęście gdy pojawiło się "złe" towarzystwo to się naprostowałem. w kilku rzeczach dalej jestem sierota ale ważne by jednak samemu naprawiać te #!$%@?:) z rodziną mam świetny kontakt podejrzewam że dla nich byłem zawsze małym synkiem w sensie dla mamy, gdy zaczałem destrukcyjne rzeczy robić zrozumiała że
  • Odpowiedz
@maddict powiedz pls gdzie to bylo.

Mialam kolege w podstawowce i jego starzy sie rozwiedli wtedy. Kolega byl zajebiscie zdolny i mial lekki autyzm i adhd, a matce jebnelo przez rozwod.

I spotkalam go po latach!!! Mialam ze 23 lata (on tez, do klasy ze mna chodzil). I wlasnie trafilam go u fryzjera xD Matka mowila fryzjerce jak go ostrzyc i te same teksty o kawalerze xD
  • Odpowiedz
@Re-volt: na wsiach, malych miastach/w sumie nawet w duzych za tyle strzyga, ja np, nigdy w zyciu juz nie pojde do fryzjera za mniej niz 50zl, roznica jest ogromna
@gosiage: nawet i za mniej niz 10zl mozna sie ostrzyc, chociaz mozesz sie domyslic jaka bedzie ta usluga xD
  • Odpowiedz
Ja muszę płacić 40zl za podstawowe strzyżenie we Wrocławiu


@Tommy__: podstawowe strzyzenie nigdzie nie kosztuje 40zl a max ~20. Piszesz o jakichs cieplackich fryzurkach dla frajerow a tych wiadomo to sie goli ile mozna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maddict: U mnie na mieście jest od 10 do 25, nieważne od fryzury i tak cena taka sama, ale tam gdzie kosztuje 25 proponują mycie, niewiem ile z myciem
  • Odpowiedz