Wpis z mikrobloga

  • 2096
XD siedzę właśnie u fryzjera, gościu na oko 25 lat właśnie przyszedł obcinać się razem z matką, oczywiście matka instruowala panią fryzjer jak ma go obciąć XD, nie brakowało również komentarzy jaki to ten mój kawaler teraz przystojny. Może to ktoś z was ( ) przyznawać się murki.

#niewiemjaktootagowac ##!$%@? #stulejezprzypadku #stulejacontent
  • 143
  • Odpowiedz
Piszesz o jakichs cieplackich fryzurkach dla frajerow a tych wiadomo to sie goli ile mozna


@MehowM: klasyczny slick back/side parting z naprawde dobrym fadem i DOBRZE wycietym przedzialkiem lub fryzura dopasowana do ksztaltu twarzy naprawde nie jest warta dla ciebie 40zl?
podstawowe strzyzenie to chyba dla ciebie 3mm na cala fryzure xD
ostatnio poszedlem do dziewczyny, ktora za 30zl strzyze (barber, ktory mnie zawsze strzyze mial zajete terminy na najblizsze
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: > Pozdro i powodzenia na baletach XD

Hmm mi powodzenia zyczyc nie musisz bo nie narzekam. Zastanow sie lepiej nad soba bo musisz miec spore kompleksy jezeli uwazasz, ze bez "odpowiedniej" twoim zdaniem fryzury nic nie wyrwiesz na baletach xD Takim typkom to zadna fryzura, ciuchy, ilosc kasy itp nie pomoze. Jestes synonimem przegrywu xD
  • Odpowiedz
  • 4
@MehowM: z takim ryjem jak na załączonym zdjęciu to na dobre balety nawet nie wpuszczają, więc ciężko coś wyrwać xd

Z mojej strony koniec tematu. Żyj sobie urojeniami o "ciepłych" fryzurach (i pewnie o ciepłych ubraniach też).

W cywilizowanej części kraju podchodzimy do tego trochę inaczej. Na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: Tak sobie wmawiaj xD Jakos nie znam typow ktorzy maja normlne fryzury i mieliby problem z wyrywaniem. Za to znam sporo niskich typow, ktorzy robia sobie te "modne" fryzurki z przedzialkiem bo tak trzeba zeby cos wyrwac... i jakos im nie wychodzi xD( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MehowM: Nie czytaj tych agresywnych komentarzy powyzej. Sprobuj kiedys isc do barbera w duzym miescie i z bolem zaplac te 50zl. Gwarantuje Ci, ze przekonasz sie do tego :) Zrob po prostu taki test.
  • Odpowiedz
@szpongiel: ;) 9k mieszkańców.
Salon gdzie obcina 6 fryzjerek, plus szefowa 7. Cena jest 10zl za głowę, wcześniej była 8zl (jeszcze kilka MSC temu). Każda zarabia ~2400 więc sobie policz ile głów obcinają na miesiąc :p

@DzikiChleb: za 15zl saloon wygląda jak w mieście, 5 fryzjerek obcina + barber od niedawna, z tego powodu cena poszła 5zl do góry. Tuż obok męskie strzyżenie, Pan Marek - 13zl.

Fryzjer obok biedronki 10zl, dziewczyna lat 24, klienci oknami wchodzą, obcina
  • Odpowiedz
Niestety l, ale mogę wam zniszczyć zabawę.


@klpt12: Niestety ja mogę tobie. Początkowo dałem ci plusa, ale przytoczony artykuł okazał się być żartem. Ciężko zacytować nawet jakiś fragment, bo musiałbym wszystko przekleić, ale zacznijmy chociażby od tego, że o leczeniu farmakologicznym wypowiada się pani psycholog... która ma taką wizję, że w ciągu dekady osiągniemy apogeum depresji (to chyba dobrze w sumie jak za 5-10 lat zacznie spadać odsetek chorych? ale
  • Odpowiedz