Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy nie-dziewice naprawdę są dla was odpychające? Mój facet nie mówi tego wprost, ale sprawia wrażenie jakby dręczył go fakt że nie byłam dziewicą kiedy się poznaliśmy. Nigdy nie miałam żadnych dzikich przygód. Robiłam to tylko z facetami z którymi byłam w związku przez długi czas, ale mimo wszystko czuję że mojego obecnego to dręczy. Przestaję dawać sobie z tym radę i zaczynam czuć się jak szmata, bo przez to zaczęłam rozpamiętywać stare związki i ich żałować. Zupełnie nie wiem jak o tym porozmawiać z niebieskim i jak sprawić że przestanie się tym zadręczać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 99
@AnonimoweMirkoWyznania: może nie tyle mie-dziewice ale faceci widzą jak się obecnie prowadzą kobiety. Dla jednych to spoko, bo sobie pobzykają, dla drugich problem bo będąc w związku nigdy nie wiesz co wyprawiała dziewczyna zanim cię poznała. Dla mnie osobiście to nie problem jeśli miała kilku stałych partnerów ale jeśli uprawiala seks na imprezach, z przypadkowymi ludźmi, Murzynem albo Ukraińcem to bym się brzydził z taką osobą być w związku, czy nawiązywać
BiałaBaba: Jest wiele rzeczy pod którymi każdy człowiek jest wartościowy. I należy mieć je na uwadze. Zawężając jednak temat do dziewictwa, w przypadku kobiet, nie bez powodu od lat w różnych tradycjach je się ceni. Jak dziewczyna to może być nie-dziewica. Jednak jak poważny związek albo „żona” to dziewictwo to cenny „prezent” dla wielu mężczyzn. W wymiarze biologiczni-„duchowym” (nie mylić z religijnym). Czasem taka natura. Jeśli chłopak z którym jesteś nosi
@AnonimoweMirkoWyznania Twój facet ma ewidentny problem. Musisz z nim poważnie porozmawiać i zapytać się czy jest w stanie zaakceptować fakt Twojego wcześniejszego bolcowania. Tylko zrób to też w taki spokojny sposób dodając, że jak jesteś z kimś w związku to dajesz z siebie wszystko i tylko ta jedna osoba Cię interesuje.
Ja np. nie chciałbym dziewicy. Za dużo kłopotu z nimi. Nigdy nie wiadomo jak zareagują na seks. Jaka będzie. Wszystkiego trzeba