Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy nie-dziewice naprawdę są dla was odpychające? Mój facet nie mówi tego wprost, ale sprawia wrażenie jakby dręczył go fakt że nie byłam dziewicą kiedy się poznaliśmy. Nigdy nie miałam żadnych dzikich przygód. Robiłam to tylko z facetami z którymi byłam w związku przez długi czas, ale mimo wszystko czuję że mojego obecnego to dręczy. Przestaję dawać sobie z tym radę i zaczynam czuć się jak szmata, bo przez to zaczęłam rozpamiętywać stare związki i ich żałować. Zupełnie nie wiem jak o tym porozmawiać z niebieskim i jak sprawić że przestanie się tym zadręczać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 99
RudyMenel: > jak widać cenienie dziewictwa jest zakazane przez pół mirko, więc nie można tego robić. Powiedz facetowi tylko, pewnie przegapił zakaz.

@Usmiech_Niebios Nie tyle zakazane, co świadczące bardzo kiepsko o dojrzałości emocjonalnej osoby posiadającej takie preferencje. Ja (żeby nie było, jestem dziewicą) nie chciałabym być w związku z kimś o takich poglądach. Może niech sobie szukają laski na oazie, równie świrniętej na tym punkcie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
NikogoNieZabilAJednakZbanowany: Czy wy w ogóle przeczytaliście ten post? Najeżdżacie na faceta tylko dlatego, że przyczepiliście mu jakąś tam łatkę. Gdzie jest niby napisane, że przeszkadza mu jej nie-dziewictwo?

Mój facet nie mówi tego wprost, ale sprawia wrażenie jakby dręczył go fakt że nie byłam dziewicą kiedy się poznaliśmy.


Nawet go o to nie spytała, tylko ubzdurała sobie, że dręczy go jej nie-dziewictwo. Równie dobrze może być po prostu nieśmiały, albo śmierdzi
@XpedobearX: no więc nie ma się po co żenić, związki powinny trwać maks. dwa lata, żeby wiedzieć czy trawa jest zieleńsza po innej stronie, bez problemu. W takiej maksymalizacji szczęścia tylko śluby i dzieci są zbędne, okazuje się że bez "mentalnych arabów" dzietność leci na pysk, a system na niej bazuje, czy to dobrze? Zostawiam pod rozwagę.
Odpychajace nie ale nie mógłbym wejść w glębszą relacje z taką osobą. Max przyjaźń. Dajcie spokój, całowac usta które dotykały innych ust, śłiny, spermy, penisów. Wkładac członka tam gdzie byly inne członki czesto bez prezerwatyw i z płynami ustrojowymi ( bo tabletki ) ... nie dla mnie to juz wole w samotności smierci dozyć :D
Zwykly: Odpychajace nie ... oczywiscie ze nie co za podczlowiek to wymyslil ... jezu ... fakt faktem ze u mnie taka osoba bedzie widziana juz tylko jako kolezanka/znajoma i nie moglbym wejsc z taka osoba w glebsza relacje ( no moze przujacielska max ) brzydzilbym sie z taka calowac czy uprawiac seks ... wkladac penisa tam gdzie byly inne penisy, wierzyc na slowo ze jednak mnie kocha nie tamtych, byc tym