Wpis z mikrobloga

@HaSSaN policjant czy inny biurwokrata publicznej administracji? Narobisz syfu na drodze to powinieneś posprzątać. Prędkość była niewielka na moje szczęście. Gdybym szarżował to teraz miałbym rozbity samochód.
Zarzuty do OPa że skoro na ulicy leżą kwiatki to powinien dostosować sie do nowej sytuacji.


@werdum18: Gdyby to był rozlany olej na drodze (którego nie sposób zauważyć), to co innego. Ale nie zauważyć pierdzielonych płatków kwiatów na drodze? Już to powinno zapalać lampkę w głowie, że może być różnie z przyczepnością

Zarzuty do OPa że skoro na ulicy leżą kwiatki to powinien dostosować sie do nowej sytuacji. Czyli np psy powinny sobie bezstresowo srać na chodnikach a jak ktos wejdzie w gówno to jego wina bo nie dostosował swojego kroku do warunków panujących na chodniku. Logiczne


@werdum18: gdzie ja tak napisałem? uprzejmie uprasza się o zacytowanie
ja tylko stwierdzam, że GDYBY wydarzył się wypadek, przyjechała policja to OP dostał by mandat
koniec,
gdzie ja tak napisałem?


@TwojStaryToKorniszon: po co się tłumaczysz? Typ zrobił bordo w trzy miesiące - samochód widział co najwyżej na ekranie monitora.

ty już lepiej po tym komentarzu co skasowałeś nic nie mów, serio takie teksty do ojca świetego? Zero rigcz’u


@muak47: nudne. XD. Jak tam żona? Mój różowy pyta.
To jakim ty marnym kierowcą jesteś, zielonko, względnie jak bardzo ujowy masz wóz, skoro rzekomo miałeś taką sytuację od tak strasznej ilości płatków xD


@PrinsFrans: masz ty chociaż prawo jazdy? Rodzice już kupili samochód? Mentalna zielonko.