Wpis z mikrobloga

Jak poprawnie rozłożyć sobie ćwiczenia na tydzień?

Wykonuję ćwiczenia na klatkę piersiową, brzuch i dodatkowo biegam, ale nie mam pojęcia jak to sobie rozłożyć, żeby budować mięśnie i spalać tkankę tłuszczową.

#mikrokoksy #silownia
  • 12
  • Odpowiedz
ale nie mam pojęcia jak to sobie rozłożyć, żeby budować mięśnie i spalać tkankę tłuszczową.


@Pejnkiller: no to powiem ci, ze początkującym dosć cięzko jest osiągnąć oba zadowalające efekty naraz xD
lepiej skup się na 1 i jak osiągniesz swój cel, przeżuć się na drugi.

co do rozkładania ćwiczeń- ilu ludzi tyle teorii i nie ma tu jednoznacznej dobre odp, więc poszukaj sobie jakichś planów czy rozkmin sportowców w temacie i
  • Odpowiedz
no to powiem ci, ze początkującym dosć cięzko jest osiągnąć oba zadowalające efekty naraz xD


@jokefake: właśnie początkującym jest to najłatwiej osiągnąć
  • Odpowiedz
@jokefake: Chodzi mi o jakiś prosty plan na początek w stylu
Poniedziałek-bieganie
Wtorek-klatka
Środa-brzuch
Czy np. mogę to wszystko wykonywać codziennie. Co będzie dla mnie najlepsze?
  • Odpowiedz
@Pejnkiller nie rozumiem po co próbować być mądrzejszym od internetu, wszelkie plany ich zalety wady są poruszane codziennie na forach czy nawet na Mirko, a ty i tak próbujesz robić po swojemu, nie mając o tym pojęcia, gdzie tu sens? xd
Jak jesteś początkujący to weź sobie FBW, czyli trenowanie całego ciała bez podziału na partie, bo to na początku najbardziej efektywny sposób trenowania, a z czasem nabierzesz siły i wiedzy, to
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: Czy ja się gdzieś wyżej wymądrzałem? Nie wydaje mi się. Zadałem proste pytanie, a ty się chyba z elektrody urwałeś... Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusję z kimś kto nie umie odpowiedzieć na moje pytanie bez obraźliwych komentarzy.
  • Odpowiedz
@Pejnkiller: w którym miejscu ja cię obraziłem? zaczepliwy komentarz, ale nie zaatakowałem cię przecież, poza tym to nie jest proste pytanie, takich rzeczy profesjonalni trenerzy nie wszyscy ogarniają, więc ktoś kto nic o tobie nie wie, nie dobierze ci planu, który będzie pod ciebie dopasowany, zwłaszcza że nic o sobie nie powiedziałeś, ile trenujesz, jak trenujesz, gdzie trenujesz, jaki masz cel itp itd
no ale przepraszam, że jestem niemiły, masz rację
  • Odpowiedz
Chodzi mi o jakiś prosty plan na początek w stylu

Poniedziałek-bieganie

Wtorek-klatka

Środa-brzuch

Czy np. mogę to wszystko wykonywać codziennie. Co będzie dla mnie najlepsze?


@Pejnkiller: to nie jest plan. Plan wkleiłem ci w komentarzu wyżej.
  • Odpowiedz