Wpis z mikrobloga

Na prawicy ciągle jakieś randki na miesięcznicach smoleńskich, kochanki i rozwody, a taki Biedroń ze Śmiszkiem są już razem 15 lat.
Małżeństwa gejów są jedynym ratunkiem dla instytucji małżeństwa.

#neuropa #polityka #lewackihumor #lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow #bekazpisu #malzenstwo #biedron
falszywyprostypasek - Na prawicy ciągle jakieś randki na miesięcznicach smoleńskich, ...

źródło: comment_1FkVI0WMFR0bTbbGj6eIaJnVRSq5zdX6.jpg

Pobierz
  • 20
@TwojStaryToKorniszon: Chyba bierzesz to zbyt personalnie. Konserwatysta konserwatyście nierówny. Ja piętnuje wszystkich, którzy próbują narzucić innym swój światopogląd, zwłaszcza gdy mija się z moim, a ja jestem raczej propostępowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na serio to piętnować należy skrajności, nieważne w którą stronę. Pięta należy do właśnie takich skrajnych postaci.
@kubson93: być może
może dlatego że sam się identyfikuję z określeniem konserwatysta
i uderzanie we mnie przez ludzi którzy mają żóltego psa w avku i wydaje im się że pozjadali wszystkie rozumy trochę boli
co ciekawe tenże żółty pies nie pochwalił sie w jakimż to szczęśliwym i długotrwałym związku jest cobyśmy mogli go ocenić
@roko_ko: Niektórzy ludzie są w otwartym związku, gdyż traktują seks z kimś innym jak po prostu zabawę. W tym środowisku bardzo łatwo o seks, np. wystarczy, że wejdę na grindr i w minutę mam sporo propozycji (hook up). Jakby podobnie było wśród mężczyzn hetero to rownież by z tego korzystali.
@artpop: Wiem, znam to środowisko. Chodziło mi o to, że colega wyżej oburzał się, że ktoś wziął zachowanie Pięty i uogólnił je na inne osoby hetero. Chciałam wskazać, że w przypadku osób LGBT wystarczy, że będzie jedna osoba która zrobi coś niezgodnego z prawem (Rafalala chociażby), żeby rozkręcił się festiwal #!$%@? i szczucia na inne osoby LGBT, które w sumie nic nigdy złego nie zrobiły.