Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins: dokladnie!, ale to nie jest taki drogie..(wiadomo - zalezy co to znaczy...ale nawet te ok 150 zl + - 50 ? ) nie ma sie czego bac, ja nie mialem skutkow ubocznych itp, suchosc skory - tak - pory zostaly zamkniete, zwezone, zmodyfikowane. warto sprobowac , bo mozna sobie mocno pomoc :)
  • Odpowiedz
@bumcykcyk: pamietam ze jak brałem ten lek to miałem suche oczy i ciagle mi się pic chciało ale potem robiłem badania wątroby i nerek i było wszystko spoko, niestety lek brałem cały rok i musiałem pilnować żeby dawki nie przeoczyć
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: tez zakrapialem oczy i mialem suchosc w gardle, badania tez mialem - ale serio u mnie to trwalo 2 miesiace po 10 latach meczarni - mialem farta, tobie po roku zniklo, ale warto, bo widac postep z dnia na dzien :)
  • Odpowiedz
Jak ja nie czaję takich wyrzutów w stronę rodziców. Myślisz, że nie zabrali cię do dermatologa, bo chcieli ci zrobić na złość? Takie wizyty są drogie + leki też nie są za darmo. Dorośniesz, zarobisz sam i ogarniesz temat


@beesAreAwesome decydowanie się na dziecko nie będąc w stanie zapewnić mu opieki medycznej. Super sprawa i bardzo odpowiedzialne podejście. Jak dorośnie, to będzie miał blizny po trądziku i tyle z leczenia. Nie
  • Odpowiedz
@widaczew: mi rodzice pomagali i zabierali do dermatologa, ale trafilem na taka co miala to w du...i zapisywala jakies masci i inne #!$%@?, poszedlem po paru latach sam prywatnie i powiedzialem czego oczekuje... w sumie nawet nie powiedzialem bo lekarka sama powiedziala, ze wie co po co tu jestem i ze da mi recepte, ale to nie bedzie trwalo rok jak w ulotce bo nie trzeba tak dlugo jak sa
  • Odpowiedz
@bumcykcyk a to już zależy na kogo trafisz. Ostatnio wybrałem się do jednej lekarki z przeziębieniem, to po jej szamańskiej kuracji trwającej trzy tygodnie miałem zapalenie płuc i zapalenie ucha. Poszedłem do innej, ta sama przychodnia, i po tygodniu było w porządku. Tak czy inaczej lepiej się leczyć od razu i nie zwlekać.
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor na plecach mam do tej pory, ale tylko zimą xD

@LajfIsBjutiful czlowieku ja mialem caly ryj wysypany i do tego wielką diodę pomiedzy brwiami, ktorą dermatolog wysysal mi igłą. Jezdzilem po wielu dermatologach ktorzy przeposywali mnostwo masci, ktore #!$%@? pomagaly. Mialem ogolnie #!$%@?, ale nie wiem jakim cudem mialem branie u wiekszosci dziewczyn w szkole. Wysypany ryj nie jest wyznacznikiem przegrywu tylko po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kniazSulibor u mnie z aparatem było podobnie tylko, że ja nie chciałem za bardzo. Mój kolega nosił i śmiali się z niego: zębodrucik! Zębodrucik! Dlatego ja nie chciałem. Tylko teraz mam 45lat i walczę z wadą zgryzu :)
  • Odpowiedz
A ja chodziłem do dermatologa pół życia i różne terapie nie pomagały, i jak słyszę od kogoś „pójdź do dermatologa” to mam ochotę #!$%@? temu komuś w twarz. Pójście na studia i zmiana wody kranowej (z niefiltrowanej na mocno uzdatnianą) praktycznie rozwiązała problem razem z witaminą A.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Ja problem z trądzikiem musiałem sam ogarniać dopiero w dorosłym życiu i do końca jeszcze go nie wyleczyłem, choć jest już o niebo lepiej. Podobnie zresztą miałem z zębami. Połowa dziurawa, co chwilę jakiś bolał, ale na dentystę kasy nigdy nie dostałem, tylko ibuprom xD Zacząłem to ogarniać dopiero gdy zacząłem zarabiać, ale niektórych szkód już nie dało się naprawić.
  • Odpowiedz