Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voraz: teraz przyszlo mi do głowy, czy jakikolwiek antybiotyk w maści, albo sterydy by nie pomogły. Gdyby tak człowiek za młodu miał taką wiedzę o lekach jak teraz, to by sam z domowej apteczki coś wygrzebał.
  • Odpowiedz
- Ja dorośniesz to ci przejdzie hehe to normalne w twoim wieku dojrzewanie hehe hormony hehe masz tu spirytus salicylowy sobie przemyj może pomoze xD


@LajfIsBjutiful: A moim zdaniem lepiej taki trądzik przeczekać (oczywiście nie jeśli to naprawdę jakaś poważna odmiana) niż faszerować się jakąś chemią.
  • Odpowiedz
@Asterling: To nie takie proste w każdym przypadku. Ja miałem coś jak na zdjęciu już w podstawówce i mimo wizyt u dermatologów nie chciał do końca schodzić, czasem nawracał mocniejszy, szkoła średnia już mniej, ale wciąż wyskakiwały syfy. Do tego miałem tego pełno na plecach i klatce piersiowej.
Co się okazało? Ropne krosty wyskakiwały z powodu celiakii. Gdy zjadłem coś czego nie powinienem efektem były właśnie paskudne wypryski. Teraz gdy
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: mialem tradzik wszedzie przez 10 lat, ryj, plecy dupa, klata i to ropne gule, ze wstyd wychodzic...jadlem izo przez miesiac i biegalem codziennie (ale to nie wazne), po miesiacu mi dermatolog odstsawila (troche wczesnie !!!) kolejne 10 lat nic..jakies potowki, ale to juz nie to co bylo. A cala kuracja trwa ok 6 m-c, mi pomoglo po 1 mc
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: No nie ma to jak mieć głupich rodziców
@panzerfucker: moich nie było stać ale mój tata widział ze mam problem z trądzikiem i przez ponad pol roku brał nadgodziny żeby odłożyć na lek dla mnie, po roku brania jakiegoś leku (na który rodzice musieli podpisać zgodę) nie miałem śladu trądziku i do tej pory nie mam (to było jakoś 12 lat temu i z praca i zarobkami
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: to byl izotec jedyny lek na tradzik i nie jest wcale taki drogi tylko strasza po forach - wiadomo kto,mnie kuracja wyniosla ze 100-150 zl - ale ja bralem tylko miesiac, a mialem tradzik ropny wszedzie przez 10 lat, teraz minelo juz 10 lat bez tradziku
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: podejrzewam, ze wiecaj autor tematu traci na wizyty, na masci i inne #!$%@? w ciagu miesiaca, nie mowiac juz o stanie psychicznym ;/ (mi pomoglo praktycznie zaraz, juz nie mapietam, ale wiecej niz 2 miesiace tego nie bralem, a inni brali wiecej nawet pol roku, rok - zalezy od organizmu, ale bylem w szoku jak szybko i po mega tradziku ni to pomoglo)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful cóż, ja miałam duży trądzik, nie był to problem lekceważony przez moją mamę, chodziłyśmy do lekarzy, a i tak długie lata nie mogłyśmy sobie z nim poradzić, więc obniżona samoocena i nieco stracone lata młodości dopadły mnie tak czy inaczej ¯\(ツ)/¯ tylko w przeciwieństwie do przegrywów nie wiem kogo mam o to obwiniać, matkę naturę, los, siebie i swoje hormony?
  • Odpowiedz
@bumcykcyk: pamietam jak w mojej klasie w technikum był taki ziomek co miał straszny trądzik ale zamiast zabrac się za to jak trzeba to codziennie przychodził obsmarowany maścią siarkową i #!$%@? siarka na cała klasę. To jak z naprawa auta, ktoś myśli ze półśrodkami coś naprawi a na koniec i tak trzeba naprawić porządnie i wydać kasę podwójne.
  • Odpowiedz