Wpis z mikrobloga

Co się ostatnio odwaliło to ja nawet nie potrafie tego opisać. Ostatnio byłem w urzędzie pracy bo #!$%@? mnie i straciłem ubezpieczenie :D i miałem się wytłumaczyć, więc gadka się ciągnie i ona nagle wyjeżdża z tekstem że mam jakies problemy psychiczne, no to ja jej mówię że prawdopodobnie fobia społeczna ale się tego wstydzę, a ona że to widac odrazu bo sie trzęse i nie potrafie jej w oczy spojrzeć i dała mi numer do psychologa i dodała że jeśli tego nie zaczne leczyć to z czasem będzie tylko gorzej. Kurcze mirki czy to ##!$%@? jest aż tak widoczne i czy można tą #!$%@?ą #fobiaspoleczna wyleczyć albo chociaż ograniczyć samemu bez pomocy specjalisty?
#przegryw #stulejacontent #feels #depresja
  • 23
  • Odpowiedz
@SPARTAN-B312: Jesteś wartościowym człowiekiem. Potrzebujesz tylko jakiegoś dowodu na to i wtedy wszystko się stanie prostrze. Aby się przekonać, że jesteś wartościowy potrzebujesz jakiegoś sukcesu, być w czymś dobrym. To osiąga się ciężką pracą. I tylko tyle i aż tyle. Powodzenia.
  • Odpowiedz
To uczucie jest okropne ostatnio fajna dziewczyna się na mnie patrzała, a ja jak ta #!$%@? odwróciłem wzrok po prostu nie potrafiłem i to już który raz taka sytuacja :(
  • Odpowiedz
@SPARTAN-B312: No to zastanów się głęboko co chcesz robić w życiu i to rób. Nie ma bata żebyś był przeciętny w tym co będziesz robił dlatego że uwielbiasz to robić... Kiedyś nastąpi ten moment że będziesz w tym dobry. Sam będziesz czuł, że to to. Jak teraz nie wiesz to próbuj. Tylko nie poddawaj się po pierwszych niepowodzeniach...
  • Odpowiedz
Uwierz mi że to już ten poziom #!$%@?, że ja sie boje cokolwiek powiedzieć jakiemuś nieznanemu gościowi o swoich problemach. Jestem zdany na siebie, jak całe życie


@SPARTAN-B312: tym bardziej idź do lekarza, a swoją drogą wygląda na to że nie jesteś zdany na siebie tylko zdany na innych skoro fakt że ktoś inny spojrzy na ciebie albo ci coś powie determinuje twój nastrój, lęki i zachowanie
  • Odpowiedz