Wpis z mikrobloga

łatwiej jest iść i dać hajs, a na polu emocjonalnym nie musieć pracować

@SF71H: Libido trzeba zaspokajać regularnie (seks z bliskością seksualną, której prostytutka może dać substytut, masturbacja się nie liczy), a jak ktoś jest nieatrakcyjny na wielu płaszczyznach to nie ma zbyt często okazji. Ja wiem, że to brzmi jak bronienie, ale tacy ludzie, po prostu nie mają wyboru.

Dalej nie odpowiadam, bo to oczywisty b8.
@SF71H: To jest ciąg przyczynowo skutkowy, anon ma brzydką mordę i jest niski, przez to jest samotny. Samotność siada mu na banię i wpada w #!$%@?. #!$%@? powoduje u niego strach przed kobietami, dokładnie przed tym że nie znajdzie sobie partnerki albo ewentualna kandydatka go nie zaakceptuje. Przez ten strach nie jest w stanie zaangażować się emocjonalnie w relację ani zapewnić kobiecie bezpieczeństwa. To wszystko tworzy logiczną całość Panie Pepe z
@SF71H: Chciałeś wytłumaczenia to masz przykładową sytuację. Zawsze może to wyglądać trochę inaczej.

Z najgorszego gówna da się wyjść. Potrzebny jest tylko kop od kogoś z zewnątrz.

Jak anon który jest całe życie sam, ma znaleźć dziewczynę skoro nawet nie wie jak się za to zabrać? To jest dopiero #!$%@?. Nie mówię że to niemożliwe ale bardzo czasochłonne bo nie ma poradników typu "jak wyjść ze #!$%@? i znaleźć dziewczynę" xD
@SF71H: zdaje mi się, że jeśli wykopki spod tego tagu:
1. wiedzą, że nie mają szans zostać chadem
2. skrupulatnie wyliczają że diva kosztuje mniej niż związek z prawdziwą kobietą
3. siedzą na wykopie, gdzie jawnie gloryfikuje się bycie przegrywem, wytyka kobietom każde potknięcie, hejtuje fakeup, pisze ze kobieta kończy się na 55 kg, a 2/10 powinny zniknąć z tego świata
- idą po prostu na łatwiznę, bo łatwiej jest się
@twoja_eks:

wiedzą, że nie mają szans zostać chadem

Nikt nie może zostać chadem, albo nim jesteś od zawsze albo wcale xD

skrupulatnie wyliczają że diva kosztuje mniej niż związek z prawdziwą kobietą

Czysto ekonomicznie to się zgadza ale to jest #!$%@?, jak można porównywać płacenie #!$%@? za noc z normalnym związkiem xD

siedzą na wykopie, gdzie jawnie gloryfikuje się bycie przegrywem, wytyka kobietom każde potknięcie, hejtuje fakeup, pisze ze kobieta kończy