Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj #rozowepaski mam kilka porad dla #niebieskiepaski korzytających z #tinder.

Wielu z was pod tagiem #przegryw czy pokrewnym płacze na to, że kobiety patrzą na wzrost czy kasę. Otóż nie do końca tak jest. Jestem w stanie zaakceptować to, że facet ma tylko 175 cm wzrostu albo że nie zarabia kokosów ale głównym problemem u większości facetów korzystających z tindera są te które przedstawię poniżej. Największym problemem u was jest to, że w ogóle o siebie nie dbacie! Trafić obecnie na przeciętnego ale zadbanego faceta to jak wygrać w totka, nic więc dziwnego, że wolimy spędzać czas z obcokrajowcami, ponieważ oni przykładają większą uwagę do dbania o siebie.

- Codziennie mycie się to nie jest dbanie o siebie. Regularne chodzenie do fryzjera to nie jest dbanie o siebie. Zakładanie czystych, schludnych i wyprasowanych ciuchów to nie jest dbanie o siebie, to robi każdy!

Główne problemy facetów to:

1.) Brak dbania o cerę - większość facetów z tindera z którymi się spotykała miała widoczny trądzik albo blizny po trądziku. Nic tak nie obrzydza nas jak facet z trądzikiem, wągrami czy bliznami. Zwłaszcza, że wyleczenie tego obecnie to żaden problem - wystarczy zapisać się do dermatologa, kupić leki, 3 - 6 miesięcy i problem z głowy.
Stosowanie różnych kremów, mydeł, czy maseczek to nie pedalstwo! Uwierzcie mi, że 3/4 facetów w naszym kraju ma tragiczną cerę. Zadbajcie o swoją twarz a będziecie dużo bardziej atrakcyjniejsi od konkurencji. Tylko błagam - nie używajcie jakichś korektorów czy podkładów... To są kosmetyki dla kobiet a nie facetów.

2.) Stan uzębienia - tutaj to już w ogóle tragedia. Często mam tak, że przychodzi na spotkanie super facet, nieźle się dogadujemy, wszystko podążą w dobrym kierunku i mamy ochotę na pocałunek kiedy nagle ... facet otwiera buzie a tam żółte i krzywe zęby. Albo widoczna próchnica. Już nie mówię o zapachu z ust bo nie wiem czy wiecie ale podczas stanu zapalnego zęba zapach z ust jest nie do wytrzymania a wiele osób chodzi na randki w takim stanie. Ze wszystkich czynników najwięcej z was ma problem właśnie z uzębieniem. Dla mnie i moich koleżanek żaden facet, który nie dba o zęby nie ma u nas szans a takich jest masa. Najgorzej jest trafić na jakiegoś młodego faceta ok 25 lat, któremu brakuje jednego lub kilka zębów. Ósemki i siódemki jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale jak komuś brakuje 4 lub 5 no to już lekka przesada. Każda dziewczyna zwraca na to niesamowitą uwagę - w końcu jeśli spotkamy się z wami na randkę to nam się podobacie więc będziemy zwracać uwagę na wasze usta i zęby. Najgorsze jest to, że niektórzy faceci w ogóle nie wiedzą co to skaling i piaskowanie.

Tak więc pamiętajcie - dbajcie o zęby. Statystki mówią same za siebie, stan uzębienia polaków jest tragiczny! Proste i białe zęby i przede wszystkim zdrowe, wyleczone.

3.) Nadmierne owłosienie - delikatne owłosienie u faceta jest fajne, wydepilowany facet np na nogach wygląda dziwnie. Ale jak ktoś ma busz pod pachami i plecy jak goryl powinien się zastanowić nad depilacją. Dla mnie nadmierne, duże owłosienie jest bardzo odpychające.

4.) Stan dłoni - niepoobcinane paznokcie, poobgryzane paznokcie, brud za paznokciami, ślady po smarach. Naprawdę panowie - raz na jakiś czas warto wybrać się do kosmetyczki, wyczyścić dokładnie palce a zwłaszcza paznokcie, używajcie regularnie obcinaczki do paznokci i pilniczka, oduczcie się obgryzania.

5.) Zbyt duże ciuchy / za male ciuchy - w tym aspekcie akurat nie mam wiele do zarzucenia, ponieważ wielu facetów zaczęło korzystać z porad modowych i widzę coraz więcej fajnie ubranych facetów. Natomiast martwi mnie brak dbania o podstawy - czyli dobieranie odpowiednich rozmiarów, mieszanie styli i kolorystyki. Zbyt duże spodnie i bluza wyglądają fatalnie - pomniejszają was i sprawiają, że wyglądacie na mniejszych i grubszych niż w rzeczywistości jesteście. Z drugiej strony zbyt obcisłe ubrania i za krótkie - no nie wie wyglądacie w nich zbyt męsko.

Najbardziej podobają mi się faceci w dopasowanej to znaczy niezbyt luźnej ale też niezbyt ciasnej koszulce/ koszuli oraz z odpowiedniej długości spodniami ze zwężoną nogawką przylegającymi do ciała ale niekoniecznie opinającymi niczym rurki.

6.) Nie stosowanie lub stosowanie tanich perfum.

- Nie ma nic bardziej pociągającego niż facet od którego czuć męski zapach :)

Zastosujcie się do moich porad a w szybkim tempie podnieście swoją atrakcyjność - gwarantuje wam. Możecie mieć po 190 cm wzrostu i zarabiać te mityczne 15k ale jeśli nie zadbacie o siebie porządnie to żadna normalna kobieta was nie ze chce. Dbanie o siebie nic nie kosztuje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 68
No nie wiem co tutaj takiego niezwykłego, przecież to są w końcu jakieś normalne wymagania.

Najgorsze są różowe które przykrywają wulkany masą tapety i myślą że nie widać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Sam również zwracam uwagę na to czy różowa ma żółte i zniszczone zęby, które odstraszają. FUJ
Mnie najbardziej z kolei brzydzi
@tomekwsrod: Wreszcie ktoś z rozsądnym podejściem. Z resztą do dziewczyn w pewnym sensie to samo również odnieść by można, jak i rozszerzyć o parę punktów.
No cóż, racja jest jak d*pa- każdy ma swoją i nie ma nad czym deliberować, bo dla jednej będzie dyskwalifikujące to, o czym inna nie pomyśli.
Pierre Java:

Brak dbania o cerę - większość facetów z tindera z którymi się spotykała miała widoczny trądzik albo blizny po trądziku. Nic tak nie obrzydza nas jak facet z trądzikiem, wągrami czy bliznami. Zwłaszcza, że wyleczenie tego obecnie to żaden problem - wystarczy zapisać się do dermatologa, kupić leki, 3 - 6 miesięcy i problem z głowy.

Nastu lat od dawna nie mam, ale w przeciwieństwie do rówieśników dalej
OP: OPka here. No i oczywiście niebieskie paski muszą przekręcać moje słowa i wyolbrzymiać rzeczy pod swoją rzeczywistość. Tak sobie tłumaczcie.

@ramzes8811 spotkam wielu przystojnych facetów ale jak widzę, że nie chce się takiemu umyć uszu, wybrać do dentysty czy ubrać normalnie to nie ma szans. To że ktoś jest dzisiaj ładny nie znaczy, że jeżeli rok nie będzie dbał o siebie stanie się brzydalem.

@MrSknerus kosmetyczka raz w miesiącu 100-200
@MrSknerus: Kupisz 2 wody toaletowe i starczy ci na rok poltora. Mozna znalezc nawet fajne tanie kosmetyki, jaguar jest calkiem spoko a kosztuje mniej niz stowe. Czy jakies axe, tez daje rade.
Z tą kosmetyczką i robieniem paznokci to juz bym nie przesadzal. Wystarczy obcinać :P
@Lubie_Budyn: Czemu? Dziwisz sie dziewczynie, ze nie chce sie calowac z facetem, ktory ma wągry? Ja nie. Moja byla dziewczyna tez bardzo na to zwracala uwage.
Ale jak ktos wyciskal wągry a kobiety tez wyciskaja, to chyba w takiej sytuacji juz nic sie nie da zrobic bo kratery na mordzie zostaną.
@AnonimoweMirkoWyznania z jednej strony trzeba się zgodzić - o uzębienie trzeba dbać, z drugiej strony - zapomnijcie o NFZ, a guma do żucia to akurat zły pomysł i tylko pogarszanie stanu uzębienia (wiem co piszę żulem przez 20 lat, teraz od 2 lat unikam). Stan uzębienia zależy przede wszystkim od tego jaki się odżywiamy i czy wytwarzana jest odpowiednia ilość śliny. Jeżeli nie - to czeka nas często dentysta (raczej nie na
ObitaEkolożka: niebieski tutaj. Też odpiszę Ci z anonimowych:

o mnie:
- wzrost 180
- codziennie prysznic co najmniej raz - rano. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez prysznica i ogolenia się
- ciuchy piorę wręcz za często, na pewno są czyste
- do cery używam kremów czyszczących, nawilżających i pod oczy - efekty są doskonałe! Codziennie tylko 5 minut przed spaniem.
- zęby - wszystko zadbane, regularne kontrole co 6
@Lubie_Budyn: a zmagasz sie z trądzikiem? Wiekszosc chlopakow/facetow w ogole nie miala trądziku a jak juz to jakis lekki mlodzienczy.
Ona pisala tylko o podstawowej higienie, a Ty juz mowisz chyba o trudnych przypadkach, ktore wymagaja konsultacji z lekarzem.
@rozowy_transformator: Zolte mozna naprawic. I to nawet latwo. Obejrzyj sobie film takiej dziewczyny "azjatycki cukier", normalnie nie ogladam takich programow, ale trafilem przypadkiem i naprawde jak masz problem to warto obejrzec. Dziewczyna miala strasznie zolte zeby i nie korzyatajac z wybielania ani zadnych zabiegow tylko przy uzyciu specjalnej pasty rozwiazala ten problem i ma piękne bielutkie. A miala naprawde dramatycznie zolte.
Ogolnie krzywe zeby i przerwy to mniejszy problem. Wazne, zeby
Możecie mieć po 190 cm wzrostu i zarabiać te mityczne 15k ale jeśli nie zadbacie o siebie porządnie to żadna normalna kobieta was nie ze chce.


@AnonimoweMirkoWyznania: dopiero po tym zdaniu zdałem sobie sprawę że mam do czynienia z zarzutką... A już zacząłem notować (,)