Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj #rozowepaski mam kilka porad dla #niebieskiepaski korzytających z #tinder.

Wielu z was pod tagiem #przegryw czy pokrewnym płacze na to, że kobiety patrzą na wzrost czy kasę. Otóż nie do końca tak jest. Jestem w stanie zaakceptować to, że facet ma tylko 175 cm wzrostu albo że nie zarabia kokosów ale głównym problemem u większości facetów korzystających z tindera są te które przedstawię poniżej. Największym problemem u was jest to, że w ogóle o siebie nie dbacie! Trafić obecnie na przeciętnego ale zadbanego faceta to jak wygrać w totka, nic więc dziwnego, że wolimy spędzać czas z obcokrajowcami, ponieważ oni przykładają większą uwagę do dbania o siebie.

- Codziennie mycie się to nie jest dbanie o siebie. Regularne chodzenie do fryzjera to nie jest dbanie o siebie. Zakładanie czystych, schludnych i wyprasowanych ciuchów to nie jest dbanie o siebie, to robi każdy!

Główne problemy facetów to:

1.) Brak dbania o cerę - większość facetów z tindera z którymi się spotykała miała widoczny trądzik albo blizny po trądziku. Nic tak nie obrzydza nas jak facet z trądzikiem, wągrami czy bliznami. Zwłaszcza, że wyleczenie tego obecnie to żaden problem - wystarczy zapisać się do dermatologa, kupić leki, 3 - 6 miesięcy i problem z głowy.
Stosowanie różnych kremów, mydeł, czy maseczek to nie pedalstwo! Uwierzcie mi, że 3/4 facetów w naszym kraju ma tragiczną cerę. Zadbajcie o swoją twarz a będziecie dużo bardziej atrakcyjniejsi od konkurencji. Tylko błagam - nie używajcie jakichś korektorów czy podkładów... To są kosmetyki dla kobiet a nie facetów.

2.) Stan uzębienia - tutaj to już w ogóle tragedia. Często mam tak, że przychodzi na spotkanie super facet, nieźle się dogadujemy, wszystko podążą w dobrym kierunku i mamy ochotę na pocałunek kiedy nagle ... facet otwiera buzie a tam żółte i krzywe zęby. Albo widoczna próchnica. Już nie mówię o zapachu z ust bo nie wiem czy wiecie ale podczas stanu zapalnego zęba zapach z ust jest nie do wytrzymania a wiele osób chodzi na randki w takim stanie. Ze wszystkich czynników najwięcej z was ma problem właśnie z uzębieniem. Dla mnie i moich koleżanek żaden facet, który nie dba o zęby nie ma u nas szans a takich jest masa. Najgorzej jest trafić na jakiegoś młodego faceta ok 25 lat, któremu brakuje jednego lub kilka zębów. Ósemki i siódemki jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale jak komuś brakuje 4 lub 5 no to już lekka przesada. Każda dziewczyna zwraca na to niesamowitą uwagę - w końcu jeśli spotkamy się z wami na randkę to nam się podobacie więc będziemy zwracać uwagę na wasze usta i zęby. Najgorsze jest to, że niektórzy faceci w ogóle nie wiedzą co to skaling i piaskowanie.

Tak więc pamiętajcie - dbajcie o zęby. Statystki mówią same za siebie, stan uzębienia polaków jest tragiczny! Proste i białe zęby i przede wszystkim zdrowe, wyleczone.

3.) Nadmierne owłosienie - delikatne owłosienie u faceta jest fajne, wydepilowany facet np na nogach wygląda dziwnie. Ale jak ktoś ma busz pod pachami i plecy jak goryl powinien się zastanowić nad depilacją. Dla mnie nadmierne, duże owłosienie jest bardzo odpychające.

4.) Stan dłoni - niepoobcinane paznokcie, poobgryzane paznokcie, brud za paznokciami, ślady po smarach. Naprawdę panowie - raz na jakiś czas warto wybrać się do kosmetyczki, wyczyścić dokładnie palce a zwłaszcza paznokcie, używajcie regularnie obcinaczki do paznokci i pilniczka, oduczcie się obgryzania.

5.) Zbyt duże ciuchy / za male ciuchy - w tym aspekcie akurat nie mam wiele do zarzucenia, ponieważ wielu facetów zaczęło korzystać z porad modowych i widzę coraz więcej fajnie ubranych facetów. Natomiast martwi mnie brak dbania o podstawy - czyli dobieranie odpowiednich rozmiarów, mieszanie styli i kolorystyki. Zbyt duże spodnie i bluza wyglądają fatalnie - pomniejszają was i sprawiają, że wyglądacie na mniejszych i grubszych niż w rzeczywistości jesteście. Z drugiej strony zbyt obcisłe ubrania i za krótkie - no nie wie wyglądacie w nich zbyt męsko.

Najbardziej podobają mi się faceci w dopasowanej to znaczy niezbyt luźnej ale też niezbyt ciasnej koszulce/ koszuli oraz z odpowiedniej długości spodniami ze zwężoną nogawką przylegającymi do ciała ale niekoniecznie opinającymi niczym rurki.

6.) Nie stosowanie lub stosowanie tanich perfum.

- Nie ma nic bardziej pociągającego niż facet od którego czuć męski zapach :)

Zastosujcie się do moich porad a w szybkim tempie podnieście swoją atrakcyjność - gwarantuje wam. Możecie mieć po 190 cm wzrostu i zarabiać te mityczne 15k ale jeśli nie zadbacie o siebie porządnie to żadna normalna kobieta was nie ze chce. Dbanie o siebie nic nie kosztuje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 68
  • Odpowiedz
@Lucyfer90: Jak to starcza do pierwszego - nie stać Cię na chodzenie do kosmetyczki, prywatne wizyty u dentysty, drogie perfumy i kremy na ładną cere?!?!?! Jak śmiesz, przecież to NIC NIE KOSZTUJE
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? jak by #!$%@? wazniejszych rzeczy czlowiek na glowie nie mial niz zastanawianie sie nad fasonem ciuchu czy #!$%@? po kosemtyczkach czy stylistach zeby #!$%@? jakis rozowy ze sianem w bani inaczej na nas spojzal...Trzeba byc czystym,schludnie ubranym a reszta to juz dodatki wedle wlasnego upodobania.
  • Odpowiedz
Brak dbania o cerę - większość facetów z tindera z którymi się spotykała miała widoczny trądzik albo blizny po trądziku. Nic tak nie obrzydza nas jak facet z trądzikiem, wągrami czy bliznami. Zwłaszcza, że wyleczenie tego obecnie to żaden problem - wystarczy zapisać się do dermatologa, kupić leki, 3 - 6 miesięcy i problem z głowy.


@AnonimoweMirkoWyznania: niektóre leki haracza wątrobę/żołądek. I blizn nimi nie wyleczysz. Nie pisz "nas", bo to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam się zgodzę ale trochę obserwuje otoczenie i mam kilku znajomych facetów, którzy właśnie tak dbają o siebie. To prawda, że panienek mieli sporo ale na krótki czas bo jak się potem okazywało: spędzali więcej czasu u kosmetyczki niż ich różowe oraz potrafili chodzić po galerii dłużej niż kobiety xD Kiedy związek próbował przerodzić się w coś na serio to pojawiły się znowu problemy z kasą bo oboje chcieli
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako facet, który dba o siebie, zgadzam się.

NATOMIAST

W zamian zwykle otrzymuję dziewczyny, które same mają dbanie o siebie w dupie. Większość z was naprawdę myśli, że wystarczy makijaż, nie obżeranie się, dobry ciuch, zrobione paznokcie i to wszystko xD

Dla was szczytem dbania o siebie często jest po prostu nie bycie grubą xDD Facet ma mieć jakieś mięśnie, być silny, fajnie jakby regularnie ćwiczył, a kobieta? Po prostu
  • Odpowiedz
opka #!$%@?ła ściane tekstu pt. wymagania p*lek ale zapomniała że mamy już 2018 rok i nikt nie chce mieć dziewczyny p0lki xD Poszerzaj dalej liste śmiało
  • Odpowiedz
@sil3nt: Juz to tutaj pisalem, ale powtorze sie - w swojej warszawskiej korpie widze, ze faceci znacznie bardziej dbaja o siebie niz kobiety. Laski to tak jak piszesz byle nie byc za bardzo gruba, tona tapety i to w sumie tyle. Z dobrym ciuchem to tez sie nie rozpedzaj, faceci w moim dziale it chodza przewaznie w ubraniach z zakladki premium na zalando zas rozowe to praktycznie wylacznie najtansze rzeczy z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Jestem w stanie zaakceptować to, że facet na tylko 175 cm wzrostu albo że nie zarabia kokosów

...do czasu aż pojawi się taki, który ma więcej centymetrów wzrostu lub zarabia kokosy
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
), a te częste golenie nóg? Komu się chce, dopiero jak będzie szorstka skóra, albo jak już będzie widać te czarne punkciki to MOŻE wtedy.


@sil3nt: u kobiet z ciemnymi włosami to te punkciki czasem niestety widać bardzo często. A przy depilacji pojawia się problem wrastajacych wloskow czy zapalenia mieszkow wlosowych. Czasem wiec niestety nie jest to tak proste, jak się wydaje ;)
  • Odpowiedz