Wpis z mikrobloga

ale w-------ą mnie te pary, które zawsze wszystko razem robią, ja p------e jakie to jest wkurzające xD chcesz się spotkać z koleżanką, ta wbija ze swoim w--------m facetem i nie dość, ze ci niezręcznie, to koleś zabija cię wzrokiem, a koleżanka nie widzi w tym nic złego xD jezu zabijcie mnie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fsfdjf: ja miałem raz taką sytuację. Umawiam się z kumplem na p--o i bilard. Mówię trzy razy: bez dziewczyn, we dwójkę. I co? Moja została w domu, a jego przy stole bilardowym, bo przecież księżniczka sama w domu nie zostanie. Więcej się nie umawiałem z nim.
  • Odpowiedz
@fsfdjf @kwasnydeszcz ughhh, też mam takie mundre znajome, z jedną raz umówiłyśmy się na spotkanie po latach, z 10 lat się nie widziałyśmy, więc było trochę niezręcznie i wiadomo, mało wspólnych bieżących tematów, ale żeby było jeszcze bardziej niezręcznie, siedział z nami jej niebieski i nic się nie odzywał, bo w sumie co miał mówić, z nim miałam jeszcze mniej wspólnego niż z nią xD

inna koleżanka ciągle zawlekała bez
  • Odpowiedz
@fsfdjf: ja zauważyłem, że im pary są bardziej połączone ze sobą (nie mówię związane, bo to jest k---a połączenie xD) to tym krócej trwa ich k---a związek

miałem takich znajomych, dosłownie wszystko razem, mówienie sobie per misiu-pysiu co drugie słowo, jak któryś był w pracy to drugi dzwonił co godzinę, dwie sprawdzić czy żyje, dodam że to raczej praca za biurkiem, a nie na platformie wiertniczej xD

oczywiście nie muszę
  • Odpowiedz
@fsfdjf: wiesz co, ja przez to nie mam od pół roku kontaktu z kimś kogo miałam kiedyś za przyjaciółkę. Przez wiele lat nie miałam nikogo bliższego, mieszkamy teraz w innych miastach i rzadko mogłyśmy się spotykać, ale ona zawsze musiała zabierać jeszcze swojego chłopaka i nigdy nie znajdowała dla mnie samej czasu. Do tego kontakt tylko z mojej strony i już nie gadamy w ogóle ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
Przeciez to k---a owe koleżanki zmuszają swoich facetów,


@Niewiemja: Nie powiedziałbym, że to zawsze wina lasek. Ostatnio na wykopie był gość co szukał swojej dziewczyny po klubach bo miał przeczucie, że gdzieś się szlaja xD
  • Odpowiedz