Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki spod tagów #chudnijzwykopem #mirkokoksy, szczególnie z #trojmiasto #gdansk

Mój #rozowypasek niedawno otworzył(a) własny gabinet dietetyczny Pozytywne Zmiany. W związku z tym organizujemy #rozdajo, w którym do wygrania są:
- wśród plusujących: pierwsza wizyta z analizą składu ciała i indywidualnie dopasowaną dietą na 7 dni (jeżeli wygra osoba spoza Trójmiasta i okolic, możliwa jest realizacja wygranej online, również z indywidualną dietą, niestety już bez analizy składu ciała).
- analiza składu ciała wśród komentujących (do zrealizowania jedynie w gabinecie).
- wśród uczestników konkursu na facebooku: pierwsza wizyta z jadłospisem i inne nagrody!

Dla wszystkich, którym się nie powiedzie - na hasło "wypok" 25% rabat na pierwszą wizytę.

Oprócz wiedzy dietetycznej nabytej na studiach i licznych szkoleniach, różowa ma prawdziwą pasję do gotowania. Potrawy w jadłospisie są nie tylko zdrowe, ale również pyszne. Zachęcam do obczajenia jej instagrama ()

Leithain - Drogie Mirki i Mirabelki spod tagów #chudnijzwykopem #mirkokoksy, szczegól...

źródło: comment_tXfp3ktwP71nbpxgDc9qVjjCSaygYciX.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I będą mieli rację. Dietetyk, który nie jest w optymalnej formie nie zyska nigdy zaufania. Podobnie jak trener personalny z mięśniem piwnymę nie znajdzie klientów.


@maciek-rudol: a ja się z tobą zgodzę. z jakiej racji mam zaufać komuś, kto wcale nie wygląda lepiej ode mnie, w kwestii diety i odchudzania? taka osoba nie wzbudzi mojego zaufania i nie widzę w tym nic dziwnego ani bulwersującego
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: @happyloverboy: @maciek-rudol: BMI około 21.8 (63kg przy 170cm wzrostu). Poziom tkanki tłuszczowej również w normie (24% przy widełkach 18%-28% u kobiet). Także nie ma nadwagi. A kiedyś miała, ale udało się jej osiągnąć poziom jaki ją (i mnie też) satysfakcjonuje.
W diecie nie chodzi tylko o to, by być chudym i oscylować na granicy niedowagi i wagi normalnej, a również (a może nawet przede wszystkim)
  • Odpowiedz
@Leithain: no wlasnie jak pisalem. nie ma nadwagi. jest ciut bardziej okragla niz przyjelo sie uwazac za norme ale to nic nie przeszkadza
ale moge tez sie zgodzic z twierdzeniem ludzi powyzej ze jakby zeszla do 57 kilo to by robila duzo lepsze wrazenie jako dietetyczka
  • Odpowiedz
@Leithain: Ją i Ciebie satysfakcjonuje, ale raczej klientów nie. Ideał wyglądu kobiety to około 19 BMI i 18% tkanki tłuszczowej. Jak ktoś się stara schudnąć, spędza czas przy garach, męczy się na siłce i wydaje hajs na diety, to raczej nie po to by wyglądać: "a ujdzie w tłumie, są grubsze przecież"
  • Odpowiedz
@happyloverboy: Jeśli masz nadwagę (a nie jest to kwestia gustu, tylko norm masy ciała i poziomu tkanki tłuszczowej, nad którymi myślały tęgie głowy w WHO i innych organizacjach) to nie jesteś zdrowy.

Jeśli masz wagę prawidłową masę ciała i poziom tkanki tłuszczowej to jesteś zdrowy. Jeżeli chciałbyś mimo wszystko ją poprawić, bo nie jesteś z niej ustatysfakcjonowany to możesz wykorzystać w tym pomoc dietetyka.
  • Odpowiedz
@Chudzinx: bo ja za duzo siedze na wykopie i wiem jak ludzie tu mysla. jakby to byla mojakobieta nie mialbym nic przeciwko temu jak wyglada tak jak i @Leithain nie ma
i bardzio dobrze bo dziewczyna wyglada ladnie
ale jak siedzisz na wykopie od lat to wiesz jak mysla wykopki i wiesz ze zacznie sie pisanie "niech najpierw sama schudnie", topkek, niech sama idzie do dietetyka itp
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: jasne, że wygląda ładnie, niestety nie reprezentuje sobą w 100% wykonywanego zawodu, przez co traci zaufanie potencjalnych klientów, potencjalny klient zada sobie podstawowe pytanie: czy chcę wyglądać tak, jak mój dietetyk, to samo będzie z dentystą, płacąc za usługę zawsze mamy jakieś oczekiwania, nawet gdy laska ma ponadprzeciętną wiedzę w kwestii dietetyki, to niestety nie reprezentuje tej wiedzy swoją sylwetką.
  • Odpowiedz