Wpis z mikrobloga

@nint: Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i #!$%@? im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
@piter259: jup, nie było ładowania i aku się rozładował.

@Niebadzlosiem: 300 zł mandat (stanąłem na środku ruchliwej drogi lekko pod górkę, więc sam nie byłem w stanie go na pobocze zepchnąć, a inni kierowcy motywowali mnie trąbieniem, więc się zirytowałem i poszedłem na miasto szukać otwartego sklepu), 200zł laweta, 430 aku... A w poniedziałek dowiem się ile będzie za naprawę.
@Thor1990: Współczuje mireczku, trochę #!$%@? nie kierowcy że ci nie pomogli zepchać :/
Akumulator nie oddawaj bo Ci pewno powie że stary zostawi za 30zł kaucji. Nie zgadzaj się na to, zatrzymaj stary akumulator bo będzie działał troch gorzej ale zawsze. Możesz go zostawić / sprzedać dla kamperowców (jeśli to jakiś większy np 80)
@piter259: w warunkach polowych musiałem kupić nowy. @Niebadzlosiem spokojnie, nie zamierzam oddawać akumulatora, który ma ze 3 lata - naładuję go i będę woził w bagażniku jako zapas ( ).

A z dobrych wiadomości, to od lipca idę do nowej roboty, nie sądziłem, że tak szybko pójdzie zmiana starej ( ͡ ͜ʖ ͡).