Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej #rozowepaski, mam takie #pytanie odnośnie #zwiazki #tinder - mam 28 lat, byłem w związku przez 10 lat, mam dwójkę dzieci. Minął już rok od rozstania, jakoś się ogarnąłem i chciałem poszukać sobie jakiejś nowej partnerki na tym dziwnym portalu - i teraz mam do was takie pytanie - czy byłybyście w stanie się związać z facetem, który ma już dzieci?

A jeśli tak, to czy wolałybyście się tego dowiedzieć już na wstępie, w opisie, czy lepiej się do tego przyznać po pierwszym/kilku spotkaniach?
Po prostu trochę się obawiam, że fakt posiadania dzieci może kogoś nieznającego sytuacji odrzucić jeszcze przed możliwością sprawdzenia, jaki to ze mnie w gruncie rzeczy fajny chłopak ( ͡º ͜ʖ͡º) jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
Myślę, że na pewno nie na spotkaniu, bo to może być strata czasu i duże rozczarowanie dla kobiety. Po co oszukiwać już na samym wstępie znajomości. Nie znam tindera, ale może jest tam rubryka "posiadanie dzieci" jak w przypadku Badoo ;)
SystematycznaProgramistka: Raczej napisz od razu, znam osoby nastawione bardzo anty do potencjalnego partnera posiadającego dzieci (zarówno różowe, jak i niebieskie paski), więc w drugą stronę - po co dawać poznawać się jako fajny chłopak, skoro ta bańka może w każdej chwili prysnąć?
...Ewentualnie może jeszcze wydarzyć się tak jak u mnie - zaczepiłam niebieskiego, nie zauważyłam, że ma w opisie, że posiada dzieci, ale podkreślił to jeszcze w pierwszej rozmowie telefonicznej,
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz co, nie stawiaj dziewczyny przed faktem dopiero na spotkaniu. Jeżeli dobrze się Wam zacznie rozmawiać, to wtedy to wtrąć. Niekoniecznie musisz zawierać tą informację w opisie, bo może ona przy pierwszym spojrzeniu zniechęcić. Dzieci często nie bywają problemem, ale właśnie jak mówi @Rea_Achillea - na dłuższą metę kontakty z byłymi partnerkami to dopiero udręka, jeżeli nie macie ustabilizowanej sytuacji.