Wpis z mikrobloga

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy

Ja - 179cm (tego centymetra zabrakło by być mężczyzną)/108kg - dodam, że pod tłuszczem jest też trochę mięśni, bo nie jestem typową ulaną #!$%@?ą (coś tam w żuciu potrenowałem), niemniej jednak brzuchol i boczki się zrobiły.
Nie planuję jeśc tylko sałaty - raczej dieta 'mniej i zdrowiej żreć', a słodyczy w ogóle.
Wracam na siłownie, więcej kardio mniej machania żelastwem.
Jest szansa na zrzucenie 8kg w 60 dni? Jakie opinie?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iryseq: Typowa, według mnie, ma cycki trójkątne, obwisłe ramiona i ogólnie zero zarysu mięśni. Ja mam klate otłuszczoną, ale nic nie wisi. ;) nogi tez smukle i raczej widać mięśnie, nie wyglądają zle. Tylko ten brzuch i boczki sie powiększyły przez zimę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pozytywny_Sceptyk Ogólnie mniej żreć. Postanowiłem tak zrobić i do tego dwa albo trzy razu w tygodniu na basen i po pewnym czasie już dawałem robić ten kilometr, czasami więcej. A jak mi się odechciało pływać to rower Ale tak solidnie. Więcej pić wody, słodycze to czasami sobie pozwoliłem jakiegoś loda, czy coś podobnego. No ale wracając 15 kilo w około dwa i pół miesiąca.
  • Odpowiedz
  • 1
@LIBED Dodam jeszcze, aby jeść mniej chleba i ja jadłem też mniej ziemniaków. Ziemniaki bez soli i ogólnie mało soli w innych daniach.
  • Odpowiedz