Wpis z mikrobloga

Marzenia się spełniają!

Gdyby ktoś mi powiedział te 5-10 lat temu, że kiedyś dane mi będzie jeździć jaguarem to bym go śmiechem zabił. #!$%@? te zdjęcia nie oddają nawet 1/10 tego co obecnie czuje po prostu jestem w #!$%@? szczęśliwy.
Co prawda czeka mnie jeszcze kilka lat spłacania, ale uwierzcie mi, że jak wsiadziecie do tego auta to spłacanie tego do końca życia przestaje być problemem ;D

Jaguar XE auto celebrytów i gwiazd filmowych od dzisiaj należy do mnie!

#chwalesie #pokazauto #jaguar #wygryw
korporacion - Marzenia się spełniają!

Gdyby ktoś mi powiedział te 5-10 lat temu, ż...

źródło: comment_QakTZf9gU49LXUL3Im5esIrpMC0BoW2g.jpg

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
@Pinkman: ale czemu miałbym być pokorny jeżdżąc takim autem?
Nie wywyższam się w jakiś arogancki sposób, po prostu czuje się lepszy od niektórych bo sam na niego zarobiłem ciężko pracując a to jest sukces którego nie wolno się wstydzic
  • Odpowiedz
@korporacion stary, ja Ci niczego nie bronię i życzę jak najlepiej, ale staram się ostrzec, że już niejednego zgubił przeświadczenie o swojej wyjątkowości czy wielkości. Nie zrozum mnie źle, nie lubię fałszywej skromności, ale jeszcze bardziej wywyzszania. Porównywanie się do innych to niebezpieczna rzecz, można szybko stać się zbyt zgryźliwym lub pysznym.
  • Odpowiedz
@korporacion: pewnie kolejne zdjęcie z neta, #pdk i te sprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Also ja rozumiem kredyt, ale kredytu na auto już nie. Auto tylko za gotówkę, chyba, że masz taki przychód i stabilność, że wiesz, że spłacisz za parę miesięcy, a nie chcesz czekać
  • Odpowiedz