Wpis z mikrobloga

  • 62
@Mateusz-Olssen
<2018
<Beka z grupek o płaskiej ziemii
Jakieś 95% osób udzielających się tam po "płaskiej stronie" aktywnie to trolle, admini jak i członkowie są często członkami nie tylko tej grupy, ale i grupek szkalujących papieża czy innych grupek trollersko politycznych.
Mały procent stanowią prawdziwi płaskoziemcy, zwłaszcza, że praktycznie się nie udzielają, a i tak zdecydowana większość to "kulowiercy" patrzący na trolle i śmiejący się w głos :v
  • Odpowiedz
  • 3
@Rzuku Niektórzy tam, szczególnie admini mają obsesję na płaskiej ziemii, udostępniają na tablicy jakieś zdjęcie i zamiast podpisać np. "Piękne zdjecie słońca nad widnokręgiem" to podpisują, "Piękne zdjęcie słońca nad dyskiem płaskiej ziemii" XD
  • Odpowiedz
  • 11
@4500 Swego czasu robiłem podobnie, bo sam się udzielałem i fajnie było podsycać ból odbytów, gdy na na listę argumentów można było odpisać

kłamiesz, ile NASA ci płaci?

I zebrać aplauz społeczności,
ale znudziły mnie hulające po sieci screeny "my taki mądre, a oni takie głupki, patrzcie! Boki zrywać, bo on wierzy w nieprawdę"
  • Odpowiedz
  • 7
@Mateusz-Olssen Nie powiedziałbym, granie fanatyka nie jest trudne, zwłaszcza przy większej wiedzy, kilku z czołowych członków największej z grupek hula ze mną po grupach trollnetowych, niektórzy to nawet konta zbiorowe, gdzie udziela się kilka osób na tym samym koncie. Co świeżo zrajdowana grupka to widzę informację, że "XYZ należy"
  • Odpowiedz
@Mateusz-Olssen Aż mnie korci żeby dołączyć do jakiejś grupy plaskoziemcow na Facebooku, żeby poczytać dla beki. Ale wstyd jak jakiś znajomy zobaczy, że jestem w takiej grupie. Tyle pytań... Plaskoziemcy fascynują mnie trochę jak kosmici. Jak plaskoziemcy wyobrażają sobie wszechświat? Inne planety też według nich są płaskie, czy tylko ziemia? Co oni sądzą o grawitacji czy gwiazdach na niebie?

Być tak głupim, to musi być już jakiś stopień upośledzenia.
  • Odpowiedz
@Mateusz-Olssen: "światło słoneczne jest natychmiastowe"

Ale coś w tym jest bo z perspektywy fotonou dotarcie z punktu a do b jest natychmiastowe. Tylko dla obserwatroa zajmuje to jakisz czas
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Słońce jest oddalone o 50 km od powierzchni ziemi i nie jest ogromne tylko ma srednice okolo 20km(nie pamietam dokladnego wymiaru), ksiezyc nie swieci wlasnym swiatlem. Za antarktyda jest inny swiat, inne planety tez sa plaskie. Grawitacja nie istnieje przyciaga nas elektromagnetyzm xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz