Wpis z mikrobloga

@Mateusz-Olssen
<2018
<Beka z grupek o płaskiej ziemii
Jakieś 95% osób udzielających się tam po "płaskiej stronie" aktywnie to trolle, admini jak i członkowie są często członkami nie tylko tej grupy, ale i grupek szkalujących papieża czy innych grupek trollersko politycznych.
Mały procent stanowią prawdziwi płaskoziemcy, zwłaszcza, że praktycznie się nie udzielają, a i tak zdecydowana większość to "kulowiercy" patrzący na trolle i śmiejący się w głos :v
@Rzuku Niektórzy tam, szczególnie admini mają obsesję na płaskiej ziemii, udostępniają na tablicy jakieś zdjęcie i zamiast podpisać np. "Piękne zdjecie słońca nad widnokręgiem" to podpisują, "Piękne zdjęcie słońca nad dyskiem płaskiej ziemii" XD
@Mateusz-Olssen Aż mnie korci żeby dołączyć do jakiejś grupy plaskoziemcow na Facebooku, żeby poczytać dla beki. Ale wstyd jak jakiś znajomy zobaczy, że jestem w takiej grupie. Tyle pytań... Plaskoziemcy fascynują mnie trochę jak kosmici. Jak plaskoziemcy wyobrażają sobie wszechświat? Inne planety też według nich są płaskie, czy tylko ziemia? Co oni sądzą o grawitacji czy gwiazdach na niebie?

Być tak głupim, to musi być już jakiś stopień upośledzenia.