Wpis z mikrobloga

@plnk: ale już zupełnie poważnie to co oni tam robią, ludzi maja tyle że jest wynajęty pod nich budynek, każdy robi tak plus minus 8h xD efektów poza reklamami w serwisie żadnych


@Madzialena: No co oni tam robią?
Banują kasują niewygodne wpisy nawet jeśli nie narusza regulaminu. Bardziej zastanawiający jest stopień niepełnosprawności i ile michau dostaje zwrotu z ZUSu za ich zatrudnianie.
ale już zupełnie poważnie to co oni tam robią, ludzi maja tyle że jest wynajęty pod nich budynek, każdy robi tak plus minus 8h xD efektów poza reklamami w serwisie żadnych


@Madzialena: Mało kto wie, ale "wykop" to ich najmniejszy projekt czy też najmniej dochodowy. Oni zajmują się innymi rzeczami, które przynoszą im zyski. Dlatego na wykop im szkoda czasu.

@sembsa: Prawie się zesrałem ze śmiechu jak zobaczyłem, jak to
Wyłudzaniem danych w formularzach do 500+ czy ki ciul? #pdk


@bajceps: To był właśnie jeden z "projektów", gdzie wykopki odkryli, że wykop nie zajmuje się tylko wykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że wykop nie daje im tak dużych dochodów jak inne projekty (nie wiem jakie), dlatego nie poświęcają na niego czasu. A użytkownicy i tak będą i tak. Gdyby na FB nic nie dodawali i mieli
@Migajaca_dioda: bialek obiecywal że na wiosnę będzie ale coś słowa nie dotrzymuje, a na iPhonie X wygląda ta apka tragicznie na serio chyba oszczędzają na programistach o ile w ogóle jacyś tam są. Robota marzenie #!$%@? się od roku.
@vargemp: poza oczywistościami jak brak wsparcia dla iPhone X a także możliwe, że 4 czerwca pokażą SE 2 z takim samym tylko mniejszym ekranem jaki jest w X i brakiem ankiet co chwila nie mogę komentować wpisów, wyszukiwarka czasami nie łapie, # zamiast Enter, wpisy potrafią się nie dodać i trzeba pisać od nowa bo chowa się klawiatura i nie da się drugi raz kliknąć ok, jak się przeciągnę palcem w
@susuke15: np. ma odtwarzanie filmów wewnątrz aplikacji zamiast przekierowania do aplikacji YouTube, "pokaż więcej" rozwinie ci wpis zamiast przechodzić do niego, "" rozwinie spoiler jak na WWW zamiast otwierać w tym głupim alercie, obrazki są lepiej wyświetlane. Jest tego więcej ale sam już nie pamiętam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harry19911: właśnie teraz piszę z niej i mam ale
1. #!$%@? że jest specjalnie okno do wyszukiwania a nie jak w oficjalnej nacisnęłam na belkę na górze i już moge szukać.
2. Nie widać powiadomień. Jako że mam obserwowane tagi #!$%@? to gdyby nie zobaczył na oficjalnej apce wykopu że napisałeś do mnie to pewnie bym nie wiedział bo nie czyszczę powiadomień