Wpis z mikrobloga

@rozowy_transformator widać, że #tfwnogf :) Z jednej strony mówisz o synu/córce których nie masz, a planujesz kiedyś mieć, a z drugiej o podróżach w wieku 40-45 lat:) W wieku 45 lat, przy najszybszej opcji będziesz miał 16-letnie dziecko. Zamierzasz je odstawić i podróżować czy podróżować wakacyjnie czyli tak samo jak każdy normik?:)
  • Odpowiedz
jak juz teraz w wieku 28lat ma odlozone 200k to kolejne 20 lat oszczędzania pewnie mu wystarczy.


@hpiotrekh: @rozowy_transformator: No ja właśnie nabyłem niedawno mieszkanie, planuję je spłacić w 5-8 lat. Zostało mi jeszcze sporo oszczędności. Wciąż z tego co liczyłem musiałbym mieć tych mieszkań z 10 żeby żyć na takim poziomie jak mam teraz, ale bez pracy. I to oczywiście pod warunkiem, że wrócę do Polski, bo
  • Odpowiedz
@gregor40: słynę z oszczędnego trybu życia. Piszę do Ciebie z telefonu który kupiłem od poprzedniego pracodawcy za 50 zł, mój laptop ma 4 lata, auta nie posiadam. A na kontach leży prawie 200k oszczędności xD Tak zostałem wychowany i raczej to się nie zmieni :)


@rozowy_transformator: Te 200k było warte 2x więcej 20 lat temu, tak tylko mówię, lepiej wsadź ten hajs w krypto zanim obudzisz się z
  • Odpowiedz
@rozowy_transformator: w sumie to odpadles na poprzednim etapie, ale ze zobaczyli, ze z Krakowa, to postanowili sie zabawic i cie zaprosic do Stolicy dla smiechu. A niech wyda na owies dla konia, niech zmarnuje trzy dni tulaczki wozem drabiniastym po zaspach przez Kielce kolo Radomia, mowili, bedzie smiesznie, mowili. Tak bylo. ;)
  • Odpowiedz