Wpis z mikrobloga

  • 3
@rozowy_transformator jakby mnie zaprosili łaskawie na trzeci etap rekrutacji to chyba bym parsknął. Odebrałbym to jako brak szacunku do mojego czasu i pieniędzy. No chyba, że odpowiednio dają zarobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Krachu: Stanowiska kierownicze, z zachodnim kapitałem rządzą się swoimi prawami. Mam 28 lat, a mam szansę zostać managerem za 18k/mc i kierować zespołem 25 ludzi, więc te 300 zł i 4 dni bezrobocia mogę poświęcić. Poprzednie etapy były przez Skype :)
  • Odpowiedz
@rozowy_transformator: jedziesz na rozmowę o 18k i oszczędzasz 90 cebul na bilecie? Masz Ty RiGCz? :P

Trzymam kciuki Mirku. Też kiedyś byłem w stolicy na zajebiście ważnej rozmowie i wtedy wszystko się udało. Tobie też się uda!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@gregor40: słynę z oszczędnego trybu życia. Piszę do Ciebie z telefonu który kupiłem od poprzedniego pracodawcy za 50 zł, mój laptop ma 4 lata, auta nie posiadam. A na kontach leży prawie 200k oszczędności xD Tak zostałem wychowany i raczej to się nie zmieni :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@gregor40: nic nie dostaną xD nie zamierzam pracować do emerytury tylko do 40-45 lat i później podróżować a reszta zostanie zapisana na instytucje dla ubogich. Jak syn /córka będzie zdrowa to sama sobie zarobi :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@gregor40: i stresującą że do emerytury bym nie dożył :) życie bez pracy jest nudne jak nie masz pieniędzy. Od 3 miesięcy jestem na bezrobociu i to jest najfajniejszy okres od czasów I roku studiów.
  • Odpowiedz