Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cojaczytam21: w moim słowniku nie ma pojęcia bo mnie stać. Ja żyję zasadą jest mi to potrzebne albo nie. Gdybym żył bo mnie stadnina to bym miał kupę niepotrzebnego sprzętu i 0 zł. Jedyne co robię bo mnie stać to podróżuję. 1/5 rocznych wydatków na to mi idzie.
  • Odpowiedz
przerażają mnie tacy ludzie jak ty, ja przy kwocie 200tys mając perspektywę ogromnej pensji to bym sobie wydał 15tys na swoje przyjemności/odłożył je + przepracował kolejne 2 miesiące by wyjść na zero
  • Odpowiedz
@rozowy_transformator: Jest różnica między przepieprzaniem całej kasy na głupoty a oszczędzaniem na bilecie na rozmowę o pracę. Dość często śmigam do Warszawy do kielna, który płaci mi czterocyfrową stawkę za godzinę. Biorę wtedy właśnie EIP w strefie ciszy - nie dla tego, że chcę przewalić 90 zł więcej tylko dla tego że przyjeżdżam wypoczęty i świeży.

Jak parę lat temu jechałem na rozmowę o kontrakt za kwotę sześciocyfrową to wziąłem
  • Odpowiedz
@gregor40: sprzątaczka xd ale z was maminsynki ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle zgadzam się, to oszczędzanie na klasie przy przejazdach gdy się ma pieniądze to błazenada, płacisz więcej i masz jakąś tam gwarancję lepszej podróży, zwłaszcza przy tak kosmicznych zarobkach, nawet przy tych 18tys brutto przejazd za 90-150zł to są grosze, przecież to jest skala
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gregor40: 1. Jestem obecnie na bezrobociu więc mam czasu aż nadto i 20 min nie jest warte 90 zł xD
2. Służbowo tylko EIP w strefie ciszy - co tydzień z krk do Wawy jeździłem przez rok
3. Hoteli mam dość, więc wolę jechać autem w ten sam dzień niż sypiać gdzieś.
  • Odpowiedz
To nie jest możliwe, żeby zostać menadżerem w firmie energetycznej w wieku 28 lat. Sam pracuje już w 2 firmie z sektora energetycznego i widzę jak to tu działa. Do wysokich stanowisk nikt nie dopuści osoby w takim wieku. Jak ktoś się zaczepi na tak wysokim stanowisku to trzyma je do emerytury. Jedynie zmiana władz, może pozbawić stanowiska.

Nie wiem czy to bait odnośnie twoich zarobków, ale jeżeli to prawda to już
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gregor40: Jasne że też chodzi o oszczędności. Wyżej już to tłumaczyłem. Tak zostałem wychowany i nie potrafię na zbędne rzeczy wydawać pieniędzy. Może dlatego chwalono mnie za optymalizację kosztów w dziale? Nie wiem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adrian19921: Pracujesz w Tauron czy PGE? Ja miałem praktyki w jednym z tych gigantów i powiedziałem że dla polskich firm pracował nie będę bo to firmy rodzinne.
Pracuję dla zachodniego korpo w Polsce i też radzę się przenieść :)
  • Odpowiedz
w sumie przesadzam, ja mam duże dwupokojowe mieszkanie i sprzątanie zajmuje z 30min xd w sumie rzadko się robi coś specjalnego jeśli chodzi o sprzątanie, umycie podłogi mopem czy wyszorowanie jej to jednak parę minut,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adrian19921: wiem, ale myśląc tauron mam też na myśli np. tauron ciepło. Wydobycia nie biorę pod uwagę bo to dla mnie zupełnie oddzielny sektor.
Rada jaką mogę Ci dać - pracuj w centrali blisko ludzi wysoko postawionych. Tych w regionach każdy ma w dupie xD
  • Odpowiedz